Seznamte se s týmem realitní kanceláře HERRYS

 

V HERRYS jsme jedna velká rodina. Zde vám přinášíme nejen "oficiální" fotografie našeho týmu,
ale i pár záběrů z našich běžných dní, které jsou plné práce, která je velmi různorodá a zajímavá. A samozřejmě si najdeme čas i na trochu zábavy.
Více o společnosti HERRYS se dočtete na stránce O nás.

 

Kdo vše pro vás pracuje?

Prodejní tým

Prodejní tým HERRYS je jedinečný. Jsou to citlivě vybraní lidé, kteří svými hodnotami přístupem ke klientům, kolegům či práci splňují ty nejpřísnější kritéria. Kontinuální školení zajišťuje jejich odbornost, a přesto, že realitní obchod se ve většině případů považuje za individuální, u nás představuje jeden silný tým.

Právní tým

Poskytnutím právního poradenství vás můžeme zbavit komplikované legislativní agendy při prodeji nemovitosti. Ke každému obchodnímu případu přistupujeme individuálně a realizujeme ho pod dohledem týmu interních právníků, vypracujeme smluvní dokumentace a komunikujeme s právníkem třetí strany.

Marketingový tým

Prodejní marketing není jen inzerce nemovitosti na realitních portálech. Naši marketingoví specialisté neustále hledají nové, inovativní způsoby reklamy v online prostředí. Připravíme pro vás jedinečný mix nástrojů, díky kterým oslovíme relevantní skupinu kupujících. Zajistíme pro vás účinnou reklamu v digitálním světě či na sociálních sítích.

Hypoteční tým

Dostupné financování je často jeden z nejdůležitějších faktorů při rozhodování o koupi konkrétní nemovitosti. Naši spolupracující hypoteční specialisté, působící přímo v kanceláří prověří kupujícímu všechny dostupné možnosti financování a vy získáte jistotu budoucího bezproblémového prodeje.

 

„Velmi pěkně děkuji za ochotný a profesionální přístup makléře. Vyřešil každý problém, který se vyskytl mezi mnou a podnájemníkem.“

paní Horváthová

Více referencí