Realitní kancelář HERRYS

 

Jsme realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi a ambiciózními plány. Na bratislavském realitním trhu působíme od roku 2011. Za tuto dobu jsme vybudovali tři pobočky v Bratislavě a jednu v Praze a náš roční prodej nemovitostí v roce 2016 překročil počet 550 a hodnotu více než 73 milionů Eur. Máme zkušenosti s prodejem rezidenčních nemovitostí a jsme nejúspěšnější realitní kancelář v Bratislavě ve výhradním exkluzivním prodeji developerských projektů. Za těmito výsledky stojí tým zodpovědných profesionálů, kteří ke své práci přistupují s láskou, nadšením a oddaností.

 

HERRYS není jako jiné realitní kanceláře. A ani nechce být  

Pracujeme ve prospěch našich klientů, proto nekopírujeme to, co dělají ostatní, ale hledáme vlastní, nové a lepší řešení. Náš úspěch je založen na každodenním nacházení řešení téměř neřešitelných problémů, což nás současně i inspiruje při překonávání dalších překážek. Tam, kde většina vidí jen obchod, my vidíme spokojeného klienta, kde tohoto stavu lze dosáhnout odpovědnou a důslednou práci celého našeho týmu.

 

Velikost nikdy nebyla naším cílem

Od začátku ale víme, že chceme být nejlepší. Přinášet úspěch nejen našim klientům, ale i lidem, kteří s námi pracují. Důkazem, že naše úsilí nebylo marné, jsou i získaná ocenění. V letech 2012-2015 a 2019 byla naše společnost vyhlášena za nejlepší realitní kancelář na Slovensku s oceněním CIJ Best Local Real Estate Agency. A naše pověstná týmová spolupráce nám v letech 2016 a 2017 přinesla ocenění CIJ za nejlepší obchodnický tým, Best Local Power Team of the Year. 
V roce 2018 jsme se stali Realitní kanceláří roku 2018 v Bratislavě.  


Společnost HERRYS zároveň na Slovensku patří mezi jednu z prvních plně licencovaných realitních kanceláří, a to Národní asociací realitních kanceláří Slovenska.

„Vyjadřuji maximální spokojenost s vybranými nájemníky a taktéž s poskytnutými službami Vaší společnosti týkajících se kompletní proces pronájmu bytu (aktivní vyhledávaní nájemníků, dokumentačního – administrativní části pronájmu bytu a taktéž podpora při ohodnocení stavu bytu dle požadavků nájemníků).“

Alexandra Voglhofer

Více referencí