Realitní kancelář HERRYS

 

Jsme realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi a ambiciózními plány. Na bratislavském realitním trhu působíme od roku 2011. Za tuto dobu jsme vybudovali tři pobočky v Bratislavě a jednu v Praze a náš roční prodej nemovitostí v roce 2016 překročil počet 550 a hodnotu více než 73 milionů Eur. Máme zkušenosti s prodejem rezidenčních nemovitostí a jsme nejúspěšnější realitní kancelář v Bratislavě ve výhradním exkluzivním prodeji developerských projektů. Za těmito výsledky stojí tým zodpovědných profesionálů, kteří ke své práci přistupují s láskou, nadšením a oddaností.

 

HERRYS není jako jiné realitní kanceláře. A ani nechce být  

Pracujeme ve prospěch našich klientů, proto nekopírujeme to, co dělají ostatní, ale hledáme vlastní, nové a lepší řešení. Náš úspěch je založen na každodenním nacházení řešení téměř neřešitelných problémů, což nás současně i inspiruje při překonávání dalších překážek. Tam, kde většina vidí jen obchod, my vidíme spokojeného klienta, kde tohoto stavu lze dosáhnout odpovědnou a důslednou práci celého našeho týmu.

 

Velikost nikdy nebyla naším cílem

Od začátku ale víme, že chceme být nejlepší. Přinášet úspěch nejen našim klientům, ale i lidem, kteří s námi pracují. Důkazem, že naše úsilí nebylo marné, jsou i získaná ocenění. V letech 2012-2015 byla naše společnost vyhlášena za nejlepší realitní kancelář na Slovensku s oceněním CIJ Best Local Real Estate Agency. A naše pověstná týmová spolupráce nám v letech 2016 a 2017 přinesla ocenění CIJ za nejlepší obchodnický tým, Best Local Power Team of the Year. 
V roce 2018 jsme se stali Realitní kanceláří roku 2018 v Bratislavě.  Společnost HERRYS zároveň na Slovensku patří mezi jednu z prvních plně licencovaných realitních kanceláří, a to Národní asociací realitních kanceláří Slovenska.

„Ráda bych vyjádřila velkou spokojenost s průběhem celého procesu koupě mého bytu v projektu Nobelova II. Mou realitní makléřkou byla paní, se kterou byla naše komunikace vždy bezproblémová. Rovněž pokud se vyskytly nějaké otázky nebo menší problémy, vždy byly rychle vyřešeny. Přístup hodnotíme jako velmi profesionální a vaši realitní kancelář bych určitě doporučila svým známým. Děkuji.“

Erika Horváthová

Více referencí