Realitní kancelář HERRYS

 

Jsme realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi a ambiciózními plány. Na bratislavském realitním trhu působíme od roku 2011. Za tuto dobu jsme vybudovali tři pobočky v Bratislavě a jednu v Praze a náš roční prodej nemovitostí v roce 2016 překročil počet 550 a hodnotu více než 73 milionů Eur. Máme zkušenosti s prodejem rezidenčních nemovitostí a jsme nejúspěšnější realitní kancelář v Bratislavě ve výhradním exkluzivním prodeji developerských projektů. Za těmito výsledky stojí tým zodpovědných profesionálů, kteří ke své práci přistupují s láskou, nadšením a oddaností.

 

HERRYS není jako jiné realitní kanceláře. A ani nechce být  

Pracujeme ve prospěch našich klientů, proto nekopírujeme to, co dělají ostatní, ale hledáme vlastní, nové a lepší řešení. Náš úspěch je založen na každodenním nacházení řešení téměř neřešitelných problémů, což nás současně i inspiruje při překonávání dalších překážek. Tam, kde většina vidí jen obchod, my vidíme spokojeného klienta, kde tohoto stavu lze dosáhnout odpovědnou a důslednou práci celého našeho týmu.

 

Velikost nikdy nebyla naším cílem

Od začátku ale víme, že chceme být nejlepší. Přinášet úspěch nejen našim klientům, ale i lidem, kteří s námi pracují. Důkazem, že naše úsilí nebylo marné, jsou i získaná ocenění. V letech 2012-2015 byla naše společnost vyhlášena za nejlepší realitní kancelář na Slovensku s oceněním CIJ Best Local Real Estate Agency. A naše pověstná týmová spolupráce nám v letech 2016 a 2017 přinesla ocenění CIJ za nejlepší obchodnický tým, Best Local Power Team of the Year. 
V roce 2018 jsme se stali Realitní kanceláří roku 2018 v Bratislavě.  Společnost HERRYS zároveň na Slovensku patří mezi jednu z prvních plně licencovaných realitních kanceláří, a to Národní asociací realitních kanceláří Slovenska.

„Rád bych touto cestou poděkoval vaší realitní makléřce, které mi pomohla pronajmout můj byt v Mečíkové ulici. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě žiju v zahraničí, pronajmout byt na Slovensku znamená pro mě pomalu nadlidské úsilí. Měl jsem tu čest využít služby některých agentur, ale po zkušenostech s vámi jsem uvěřil, že na Slovensku může ještě realitní trh fungovat. Komunikace byla spontánní, bezproblémová, vstřícná a hlavně lidská. Díky ní se mi podařilo konečně najíst bezproblémové nájemce, kteří dokonce nedávno požádali o prodloužení doby pronájmu. Chci touto cestou poděkovat a popřát HERRYS mnoho spokojených zákazníků.“

Erich Rusko

Více referencí