Borka - Turkovice - Pronájem velikého samostatného bytu v rodinném domě blízko Prahy (II.N.P.)

144.00 m2
Borka - Turkovice, Ondřejov
17 700 CZK /měsíc

Realitní kancelář HERRYS nabízí pronájem krásného bytu  v malebné krajině, kde se louky a pole střídají s lesy, jenž jsou protkané stezkami. Samotné Turkovice leží na jednom z nejvyšších kopců v okolí, ze kterého je výhled do nejkrásnějších koutů Posázaví a kraje Josefa Lady. Je až neuvěřitelné, že tento krásný kout přírody se nachází pouhých 28 km od Prahy po dálnici D1 (25 min.).

BYT

Je pětipokojový, užitková plocha bytu 144 m2, lodžie 6m2. Byt se nachází ne II.N.P..

Byt je velmi světlý, slunný

VÝHODY

Rodinný dům ve kterém je byt umístěn se skládá  ze tří bytových jednotek, tedy i přes status bytového domu, nájemník získává výhody bydlení v rodinném domě. Nájemník může využívat zahradu i sklep.

DISPOZICE

Byt, o velikosti cca 144m2 se nachází ve II. nadzemním podlaží v třípatrovém bytovém domě. Jedná se o světlý byt s jednou lodžií. Skládá se z prostorné vstupní haly s kuchyní, tří neprůchozích pokojů a koupelny. Pokoje jsou bez vybavení. Kuchyně je plně vybavená. Byt je zabezpečen alarmem a je zde zaveden vysokorychlostní internet. Vytápění celého domu (i bytu ) je tepelným čerpadlem s možnou kombinací tepelného vodního výměníku lokálních zdrojů tepelné energie na tuhá paliva.

LOKALITA

Turkovice je vesnice v okrese Praha – východ a je součástí obce Ondřejov. Místní osadní výbor organizuje v Turkovicích společenské akce jako je pálení čarodějnic, dětský den, rozsvěcování vánočního stromečku a mnohé další.

Krom malebné přírody se v blízkém okolí nachází spousta kulturních a přírodních památek.

Hrusice ( známé rodiště malíře Josefa Lady. Nejcennější historickou památkou je kostel sv. Václava.) Lensedly (obec chráněná památkovým úřadem, nachází se zde původní stavby tzv. roubenky)

Lokalita Turkovice nabízí bydlení v přírodě a zároveň výbornou dostupnost do hlavního města Prahy. Spojení s hlavním městem zajišťuje linka pražské integrované dopravy k vlaku do Strančic. Autem cca 25  minut. V sousedních obcích (Ondřejov, Chocerady, Strančice a Senohraby je kompletní občanská vybavenost (škola, školka, zdravotní středisko, restaurace a obchody).

 

CENA

17.700,-Kč pronájem + 4500 Kč/poplatky za měsíc

 

Borka - Turkovice, OndřejovMapa
144,00 m2
Byty
17 700 CZK /měsíc
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Praha-východ
Obec:
Ondřejov
Ulice:
Borka - Turkovice
Kategorie:
Byty
Druh:
4+kk
Podlahová plocha:
144,00 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
2
Balkón:
ne
Lodžie:
ano
Terasa:
ne
Druh parkování:
vyhrazené parkování
ID inzerátu:
104
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku.Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„S panem makléřem jsem měl dosud jen a jen dobré zkušenosti, a i v budoucnosti vím, na koho se můžu obrátit při řešení obchodu s nemovitostmi.“

pan Grec

Více referencí