Borka - Turkovice - Prodej velikého rodinného domu se třemi samostatnými bytovými jednotkami

432.00 m2
Borka - Turkovice, Ondřejov
17 490 000 CZK

Realitní kancelář HERRYS nabízí prodej zánovního velikého rodinného domu  v malebné krajině s cenou pod 40.000,-Kč/m2 bytové plochy, kde se louky a pole střídají s lesy, jenž jsou protkané stezkami. Samotné Turkovice leží na jednom z nejvyšších kopců v okolí, ze kterého je výhled do nejkrásnějších koutů Posázaví a kraje Josefa Lady. Je až neuvěřitelné, že tento krásný kout přírody se nachází pouhých 28 km od Prahy po dálnici D1 (25 min.). Rodinný dům je možné koupit také jako rodinný investiční dům, kde lze bytové jednotky samostatně pronajímat za čisté nájemné okolo 20.000,-Kč / bytovou jednotku / kalendářní měsíc – tj. dohromady 60.000,-Kč /měsíc.

Rodinný dům

Se skládá ze tří samostatných bytových jednotek, které jsou i samostatně zapsány a vedeny v katastru nemovitostí

užitková plocha bytu v I.N.P. je 144 m2, lodžie 6m2 a terasa 79,5m2

užitková plocha bytu ve II.N.P. je 144 m2, lodžie 6m2

užitková plocha bytu ve III.N.P. je 144 m2,

Rodinný dům je velmi světlý a slunný

VÝHODY

Rodinný dům se skládá  ze tří samostatných bytových jednotek

DISPOZICE

Rodinný dům má čtyři podlaží, kde je jedno podzemní podlaží ve kterém je umístěno technické zázemí domu (tepelné čerpadlo a zásobník TV) a tři nadzemní podlaží kde v každém nadzemním podlaží je umístěna jedna samostatná bytová jednotka o velikosti 144m2 užitné plochy.

Vytápění celého domu je tepelným čerpadlem s možnou kombinací tepelného vodního výměníku lokálních zdrojů tepelné energie na tuhá paliva.

LOKALITA

Turkovice je vesnice v okrese Praha – východ a je součástí obce Ondřejov. Místní osadní výbor organizuje v Turkovicích společenské akce jako je pálení čarodějnic, dětský den, rozsvěcování vánočního stromečku a mnohé další.

Krom malebné přírody se v blízkém okolí nachází spousta kulturních a přírodních památek.

Hrusice ( známé rodiště malíře Josefa Lady. Nejcennější historickou památkou je kostel sv. Václava.) Lensedly (obec chráněná památkovým úřadem, nachází se zde původní stavby tzv. roubenky)

Lokalita Turkovice nabízí bydlení v přírodě a zároveň výbornou dostupnost do hlavního města Prahy. Spojení s hlavním městem zajišťuje linka pražské integrované dopravy k vlaku do Strančic. Autem cca 25  minut. V sousedních obcích (Ondřejov, Chocerady, Strančice a Senohraby je kompletní občanská vybavenost (škola, školka, zdravotní středisko, restaurace a obchody).

 

CENA

17.490.000,-Kč prodej, 11500 Kč/poplatky za měsíc

 

Borka - Turkovice, OndřejovMapa
432,00 m2
Domy a vily
17 490 000 CZK
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Praha-východ
Obec:
Ondřejov
Ulice:
Borka - Turkovice
Kategorie:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet místností:
12
Podlahová plocha:
432,00 m2
Plocha pozemku:
892,00 m2
PENB:
neuvedená
Balkón:
ne
Lodžie:
ano
Terasa:
ano
ID inzerátu:
102
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku.Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„Moje první zkušenosti s realitní kanceláří při prodeji bytu v centru Bratislavy nebyla dobrá. Tato realitka "vše v jednom" člověku s nižší provizí zřejmě fungovala tak, že její starosti skončily zveřejněním inzerátu na internetu. Když se poštěstilo, vzala si svoje procenta z prodeje, když ne, velkou námahu ji to nestálo. Když se pár měsíců nic nedělo, hledal jsem alternativy a tentokrát jsem měl štěstí více. V realitní kanceláři HERRYS jsou očividně lidé, kteří se vyznají a které jejich práce baví. Ano, provize byla vyšší, ale měl jsem možnost pozorovat profesionála v akci. Naučil jsem se, že záleží na tom, jak udělat fotky z bytu, aby z nich byly vidět jeho přednosti. I to, že je důležité mít přehled o cenách nemovitostí, aby se cena stanovila přiměřeně. S obdivem jsem sledoval, jak váš makléř prezentoval byt zájemcům, i jak hledal způsoby je přilákat. Byt jsme prodali v rozumném čase za cenu, se kterou jsem byl spokojený já a myslím, že i kupující. Uvítal jsem, že formality (kupno-prodejní smlouva, katastr, dokonce koordinace s bankou poskytující úvěr kupujícímu) se mě téměř netýkaly. Všechno předpřipravili v HERRYS. Myslím, že ta vyšší provize za to stála. “

BR

Více referencí