Polní - Prodej rodinného domu určeného k rekonstrukci v Trhovém Štěpánově

340.00 m2
Polní, Trhový Štěpánov
4 250 000 CZK

Realitní kancelář HERRYS Vám exkluzivně nabízí na prodej veliký rodinný dům v Trhovém Štěpánově v Polní ulici č.p.287. Tento rodinný dům je určený k rekonstrukci a je za velmi výhodnou cenu. Dům je snadno dosažitelný po D1 z centra Prahy (40minut). Plocha: užitková plocha sklepu včetně garáže je 90m2, užitková plocha přízemí a prvního patra je 170 m2 , užitková plocha nevyužitého podkroví je 80m2. Zastavěná plocha je 128m2, plocha pozemku - zahrady 709 m2. Při rekonstrukci domu je možné provést vestavbu do podkroví, kde vznikne dalších 80m2 užitkové obytné plochy a celkové m2 užitkové obytné plochy domu pak tedy bude 90m2 suterén + 90m2 přízemí + 80m2 první patro + 80m2 podkroví tj. celkem 340m2. Rekonstrukci domu lze pojmout jako možnost přestavby stávajícího stavu domu na dvougenerační dům, kde současná Kupní cena za m2 je cca 12.900,-Kč/m2. Stav objektu:  dům je určený k rekonstrukci. Cena 4 250 000 CZK

Prodáváme Vám veliký dům postavený v sedmdesátých letech minulého století, který je před rekonstrukcí. Tato nemovitost je v nádherném spojení malého města s přírodou v dojezdové vzdálenosti k velkoměstu - pouhých 40minut. Orientace domu je jiho – západní s výhledem na okolní stávající a nově vznikající obytnou zástavbu a les v Trhovém Štěpánově. V přízemí domu je vstupní chodba se šatnou, kuchyně a spíž, obývací pokoj, dvě ložnice, kompletní sociální zázemí, schodiště do sklepa (100% domu je podsklepeno a je zde i prostor garáže). V prvním patře je vstupní chodba, kuchyně (příprava pro kuchyni a spíž), obývací pokoj, dvě ložnice, příprava pro kompletní sociální zázemí a možný vstup do podkroví určeného k další vestavbě. Dům je velmi atraktivní zejména pro Kupujícího , který preferuje bydlení v přírodě a klidu mimo velkoměsto s možností realizace rekonstrukce bez kompromisů s vlastním návrhem využitelnosti půdorysného řešení funkcionality domu. V širším okolí domu je zástavba stávajících a nově vznikajících rodinných domů. Na pozemku náležejícím k domu je již kompletně vyhotovena vodovodní přípojka a plynovodní přípojka.

V Trhovém Štěpánově se nachází mateřská a základní škola, knihovna, pošta, několik lékařských ordinací, restaurací a obchodů. V roce 1998 byla celá obec plynofikována. Sdružení několika desítek obcí z oblasti zřídilo v roce 1995 odborně řízenou ekologickou skládku.

České dráhy i linkové autobusy zajišťují dobrou dopravní obslužnost, 4 km severovýchodně od města (u Soutic) je navíc zbudován nájezd na dálnici D1 Praha - Brno. V obci existují fotbalový klub, golfový klub Atrium Golf Club a znormované devítijamkové golfové hřiště, klub stolního tenisu, Klub aktivního stáří a Občanské sdružení zahrádkářů, působí zde Římskokatolická církev a Církev bratrská (kostel svatého Bartoloměje) .

Polní, Trhový ŠtěpánovMapa
340,00 m2
Domy a vily
4 250 000 CZK
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Benešov
Obec:
Trhový Štěpánov
Ulice:
Polní
Kategorie:
Domy a vily
Stav objektu:
původní stav
Podlahová plocha:
340,00 m2
Plocha pozemku:
837,00 m2
PENB:
Nemá
Balkón:
ano
Lodžie:
ne
Terasa:
ne
Druh parkování:
garáž
ID inzerátu:
101KS
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku.Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„Pokud chcete koupit dům snů, nebo dokonce, když se snažíte prodat svůj vlastní dům, doporučuji makléře z HERRYS. Hledáte-li někoho upřímného, inteligentního a obchodně orientovaného, který si udělá svojí práci, budete s nimi chtít mluvit. Absolutní radost spolupracovat, rozhodně doporučím mým kontaktům, kteří budou zvažovat koupi nemovitosti v Bratislavě. Děkuji.“

Alexander Nevski

Více referencí