Borka - Turkovice - Prodej veliké bytové jednotky s krásnou terasou v rodinném domě

144.00 m2
Borka - Turkovice, Ondřejov
7 450 000 CZK

Realitní kancelář HERRYS nabízí prodej krásného bytu  v malebné krajině, kde se louky a pole střídají s lesy, jenž jsou protkané stezkami. Samotné Turkovice leží na jednom z nejvyšších kopců v okolí, ze kterého je výhled do nejkrásnějších koutů Posázaví a kraje Josefa Lady. Je až neuvěřitelné, že tento krásný kout přírody se nachází pouhých 28 km od Prahy po dálnici D1 (25 min.). Byt je možné koupit také jako byt investiční, kde stávající nájemník platí 25.000,-Kč/měsíc.

BYT

třípokojový, kde se velmi jednoduchou úpravou bytu dá byt udělat byt jako pětipokojový

užitková plocha samotného bytu je 144 m2, dále je zde i lodžie 6m2 a terasa 79,5m2

světlý, slunný

VÝHODY

Rodinný dům se skládá  ze tří bytových jednotek, tedy i přes status bytového domu, nájemník získává výhody bydlení v rodinném domě. Nájemník může využívat zahradu i sklep.

DISPOZICE

Byt, o velikosti cca 229,5m2 (včetně lodžie a terasy) se nachází v 1. nadzemním podlaží v třípatrovém bytovém domě. Jedná se o světlý byt s jednou lodžií a velikou terasou. Skládá se z prostorné vstupní haly s kuchyní, tří neprůchozích pokojů a koupelny. Pokoje jsou bez vybavení. Kuchyně je plně vybavená. Byt je zabezpečen alarmem a je zde zaveden vysokorychlostní internet.

Vytápění celého domu je tepelným čerpadlem s možnou kombinací tepelného vodního výměníku lokálních zdrojů tepelné energie na tuhá paliva.

LOKALITA

Turkovice je vesnice v okrese Praha – východ a je součástí obce Ondřejov. Místní osadní výbor organizuje v Turkovicích společenské akce jako je pálení čarodějnic, dětský den, rozsvěcování vánočního stromečku a mnohé další.

Krom malebné přírody se v blízkém okolí nachází spousta kulturních a přírodních památek.

Hrusice ( známé rodiště malíře Josefa Lady. Nejcennější historickou památkou je kostel sv. Václava.) Lensedly (obec chráněná památkovým úřadem, nachází se zde původní stavby tzv. roubenky)

Lokalita Turkovice nabízí bydlení v přírodě a zároveň výbornou dostupnost do hlavního města Prahy. Spojení s hlavním městem zajišťuje linka pražské integrované dopravy k vlaku do Strančic. Autem cca 25  minut. V sousedních obcích (Ondřejov, Chocerady, Strančice a Senohraby je kompletní občanská vybavenost (škola, školka, zdravotní středisko, restaurace a obchody).

CENA

7.600.000,-Kč prodej, 4500 Kč/poplatky za měsíc

© Text a fotografie jsou autorským dílem a majetkem realitní kanceláře HERRYS.

Borka - Turkovice, OndřejovMapa
144,00 m2
Byty
7 450 000 CZK
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Praha-východ
Obec:
Ondřejov
Ulice:
Borka - Turkovice
Kategorie:
Byty
Druh:
3+kk
Podlahová plocha:
144,00 m2
Stav objektu:
dobrý stav
Na poschodí:
1
Balkón:
ne
Lodžie:
ano
Terasa:
ano
Druh parkování:
vyhrazené parkování
ID inzerátu:
85
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku.Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„Ráda bych vyjádřila velkou spokojenost s průběhem celého procesu koupě mého bytu v projektu Nobelova II. Mou realitní makléřkou byla paní, se kterou byla naše komunikace vždy bezproblémová. Rovněž pokud se vyskytly nějaké otázky nebo menší problémy, vždy byly rychle vyřešeny. Přístup hodnotíme jako velmi profesionální a vaši realitní kancelář bych určitě doporučila svým známým. Děkuji.“

Erika Horváthová

Více referencí