Neveklovice - Prodej nádherného domu s velikou zahradou - parkem v obci Neveklovice.

540.00 m2
Neveklovice, Neveklovice
19 900 000 CZK

Realitní kancelář HERRYS Vám exkluzivně nabízí naprosto jedinečnou možnost koupě nemovitosti (užitková plocha 540m2) ve spojení s nádhernou zahradou – parkem (celkem 6147,-m2) v obci Neveklovice, která je snadno dostupná z Prahy po D 10 (40minut) za cenu 19.900.000,-Kč. Obec Neveklovice se nachází v okrese Mladá Boleslav. Ve Středočeském kraji. Rozkládá se asi sedm kilometrů severně od města Mnichovo Hradiště a trvale zde žije zde 64obyvatel.První písemná zmínka o obci pochází z roku 1400. Nemovitost je bývalou formanskou hospodou , kterou navštěvovali obchodníci při cestě do Žitavy a první zmínka o této nemovitosti je z r.1557. Stávající majitelé tuto nemovitost pořídili v r.1996 a následně tuto nemovitost velmi citlivě a kompletně rekonstruovali s úctou k jejímu stáří. V nemovitosti se nachází devět velkých místností s kompletním sociálním zázemím. Po rekonstrukci domu se stávající majitelé pustili se svým velmi citlivým a velmi vkusným způsobem do budování zahrady (5.700,-m2), kterou nazývat zahradou je skoro pro tento nádherný kus zeleně ponížením a spíše by tento kus zeleně měl býti nazýván parkem. V parku například roste Smrk ztepilý, Javor stříbrný, Bříza himalájská, Liliovník tulipánokvětý a mnoho dalších jedinečných stromů a rostlin. Zajímavostí je i to, že do vlastního parku lze chodit i na houby. Součástí parku je i osmimetrový krytý bazén, který je zasazen do parku citlivě v blízkosti nemovitosti. Tato nemovitost včetně parku hledá svého nového majitele který dokáže ocenit jedinečnost a „genius loci“ tohoto místa a této nemovitosti.

 

Neveklovice, NevekloviceMapa
540,00 m2
Domy a vily
19 900 000 CZK
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Mladá Boleslav
Obec:
Neveklovice
Ulice:
Neveklovice
Kategorie:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletní rekonstrukce
Počet místností:
9
Podlahová plocha:
540,00 m2
Plocha pozemku:
6 147,00 m2
PENB:
Nemá
Balkón:
ano
Lodžie:
ne
Terasa:
ano
Druh parkování:
garážové stání
ID inzerátu:
15
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku.Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„Naše rodina už využila služby zprostředkování pana makléře při prodeji tří nemovitostí (dva byty a jeden rodinný dům), všechny skončily úspěšně k naší spokojenosti. Oceňuji zejména profesionální přístup a vstřícnost. Myslím, že velmi dobře nafotil prodávané nemovitosti, což mohlo pozitivně ovlivnit potencionálních kupujících a věděl také dobře odhadnout reálnou hodnotu nabízených nemovitostí.“

Zuzana Ďurišová

Více referencí