Živanická - Vinoř - Prodej rodinné luxusní vily, 493 m2, pozemek 4225m2

493.00 m2
Živanická - Vinoř, Praha 9
42 000 000 CZK

Realitní kancelář HERRYS nabízí exluzivně prodej luxusního rezidenčního areálu v klidné části Prahy. Jedná se o prostorný a nadstandardně vybavený rodinný dům s užitnou plochou 493m2 a zahradu o velikosti 4225m2. Celý areál je obestavěný zdí a příjezd je umožněn velkou vstupní branou.

DŮM

Krásný prosluněný dům je postaven v první části pozemku s možností vjezdu autem přímo do domu, který umožňuje příchod do domu tzv. „suchou nohou“. Z garáže (pro dvě auta) je vstup do skladové místnosti/ úložných prostor a prostorné vstupní haly/šatny. Za vstupní halou se otevírá první patro domu, které slouží jako obývací část domu. Nachází se zde kuchyně, jídelna, obývací pokoj, sociální zázemí a pokoj pro hosty. Druhá část domu se nachází ve druhém patře. Jedná se o soukromou část domu. Je zde hlavní ložnice se šatnou a sociálním zázemím. Pokoj pro děti. V přízemí domu se nachází krásná pracovna/ klubovna s krbem a dále technické místnosti, zázemí pro úklid, fitness místnost, solárium.

ZAHRADA

Nádherná vzrostlá zahrada je skvostem celého areálu. Samozřejmostí je zavlažovací systém, který je zaveden po celé ploše. Zahrada je rozdělena do několika částí a celkově působí dojmem krásného zámeckého parku. V první části se nachází tenisový kurt s přístřeškem pro posezení a zázemím. Další částí je krásné přírodní jezírko se zděným domkem, ve kterém se nachází sauna a technické zázemí. Další částí je letní byt o velikosti cca 74 m2. Nachází se u bazénu v blízkosti vstupu do domu. Jedná se o ze tří stran otevřený prostor, který disponuje plně vybavenou venkovní kuchyní, grilem, sedací soupravou a velkou manželskou postelí.

V celém areálu je dbáno na naprosté soukromí.

LOKALITA

Vinoř je městská část Prahy. Leží na severovýchodě hlavního města Prahy v severovýchodní části městského obvodu Praha 9, podél ulice Mladoboleslavské vedoucí směrem k Brandýsu nad Labem. Ve Vinoři je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody). MHD spojuje Vinoř se stanicí metra Letňany (cca 10 min.) Některé spoje pokračují až na zastávku metra B – Palmovka.

CENA

42.000.000 Kč

© Text a fotografie jsou autorským dílem a majetkem realitní kanceláře HERRYS.

Živanická - Vinoř, Praha 9Mapa
493,00 m2
Domy a vily
42 000 000 CZK
Kraj:
Hlavní město Praha
Okres:
Praha
Obec:
Praha 9
Ulice:
Živanická - Vinoř
Kategorie:
Domy a vily
Stav objektu:
dobrý stav
Podlahová plocha:
493,00 m2
Plocha pozemku:
4 225,00 m2
PENB:
neuvedená
Balkón:
ne
Lodžie:
ne
Terasa:
ne
Druh parkování:
neuvedená
ID inzerátu:
PZ025
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku.Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„S Vašim přístupem jsem byl velmi spokojen. Cením si na Vás Vaši ochotu a flexibilitu při spolupráci. Vřele Vás mohu doporučit dalším klientům.“

pan Szabo

Více referencí