Jiráskovo náměstí - HERRYS - Pronájem kanceláře, Tančící dům, 170m2

170.00 m2
Jiráskovo náměstí, Praha 2
144 500 CZK /měsíc

Realitní kancelář HERRYS nabízí k pronájmu krásné reprezentativní prostory v 6. nadzemním podlaží Tančícího domu na Jiráskově náměstí v naprostém centru Prahy, přímo na nábřeží Vltavy. Prostory s výměrou 170 m2 nabízí moderní interiér s designovými prvky a terasou s jedinečným výhledem na Pražský hrad a Vltavu.

VÝHODY
Reprezentativní kanceláře Možnost využití terasy s krásným výhledem Bar v posledním patře pro schůzky s klienty Flexibilní uspořádání prostor Klimatizace 24 hod. přístup do objektu 24 hod. ostraha Recepce Restaurace v domě

LOKALITA
Tančící dům se nachází v lokalitě Prahy 2, přímo na nábřeží Vltavy. Poloha zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech (Pražský městský okruh, D1, D5 a D8) a současně přístup k městské hromadné dopravě jako je metro (metro B Karlovo náměstí) a tramvajové linky (Jiráskovo náměstí, Palackého náměstí a Karlovo náměstí).

CENA

144.500 Kč + 25.500 Kč/poplatky za energie

Náběhová cena činí 100.000 Kč/nájem + 25.500 Kč poplatky za energie.

Neplatíte provizi realitní kanceláři.

© Text a fotografie jsou autorským dílem a majetkem realitní kanceláře HERRYS

Jiráskovo náměstí, Praha 2Mapa
170,00 m2
Komerčné a prevádzkové priestory
144 500 CZK /měsíc
Kraj:
Hlavní město Praha
Okres:
Praha
Obec:
Praha 2
Ulice:
Jiráskovo náměstí
Kategorie:
Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:
dobrý stav
Podlahová plocha:
170,00 m2
ID inzerátu:
PZ014
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku.Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„Měla jsem možnost spolupracovat s Vaší společností poprvé. Osobně jsem spolupracovala s panem makléřem, který mi zastřešil prodej mého bytu a zároveň koupi nového bytu pro mě v rámci Bratislavy. Obě služby, tj. koupě i prodej, musely být zrealizovány tak, abych z prodaného bytu mohla koupit rovnou nový byt. Velké díky a moje nesmírná spokojenost patří panu makléři, jehož profesionalita, vstřícnost, ochota a empatie v jednání s klientem byly velkou přidanou hodnotou. Prodej se uskutečnil, jakmile pan makléř zavěsil velmi profesionální fotografie jednotlivých pokojů bytu na stránku. Také měl David ode mě přesné zadání mých náročných požadavků na nový byt a musím říct, že jejich splnil na 120 %. Chci Vám ještě jednou poděkovat za skvělou jedinečnou spolupráci a lidský přístup.“

Monika Podhorská

Více referencí