HERRYS - Prodej ideální poloviny stavebního pozemku v katastru obce Jílové u Prahy za 2,375 mil. Kč

2.00 m2
Jílové u Prahy
3 476 170 CZK

Nabízíme Vám krásný stavební pozemek v katastru obce Jílové u Prahy v části obce Studené. Stavební pozemek o rozloze 2.333 m2 (pozemek lze rozdělit) je vhodný pro výstavbu až tří rodinných a nebo rekreačních domů. Je zde možná jeho rychlá výstavba bez složitého stavebního řízení. Pozemek se nachází na samém okraji zastavěné části obce v klidné přírodě bez hrozby expanze další zástavby v bezprostředním okolí pozemku. V ceně pozemku jsou zahrnuty náklady na vybudování příjezdové cesty a zřízení sjezdu ze státní komunikace. Připojovací body vody a elektřiny jsou na hraně pozemku.

Jihozápadní orientace pozemku a jeho členitost přímo vybízí k výstavbě domů s využitím výhledu do přírody. Vizualizace možné zástavby je přiložena.

Při ceně 1.490,-Kč/m2 získáváte exkluzivní možnost bydlet v přírodě a přitom být v bezprostřední blízkosti Prahy.

Samotné Jílové u Prahy je od První Republiky vyhledávaným rekreačním místem pro obyvatele Prahy. Jeho počátky sahají do 13.století, ze kterého pocházejí i nejstarší dochované budovy ve městě samotném a je proto zcela po právu Ministerstvem kultury ČR uznáno městskou památkovou zónou. Nabízený pozemek se nachází jižně od obce Jílové směrem k řece Sázavě. Do obce Kamenný Přívoz, vyhlášené vodácké destinace je to sice pouhých 4,5 km, ale přesto je majiteli pozemku díky své dislokaci zajištěno plné soukromí mimo turistické trasy. Vyrazíte li však do Kamenného Přívozu, nemůžete minout řadu turistických cílů, mezi něž bezesporu patří Žampašský most na trati legendárního Posázavského Pacifiku nebo zprovozněná zlatokopecká štola. Stále zde téměř za jakéhokoli počasí potkáváte podél potoka nadšence rýžující zlato v místech jejich původních nálezů. A kdo zažil atmosféru, jakou vytvářejí vodáci nejen na Sázavě, už ničemu jinému neodolá. V této turisticky atraktivní oblasti máte stále co objevovat.

Nejbližší autobusová zastávka je necelých 200 m vzdálená od pozemku. Do centra Jílového je to 6 minut autobusem. Do kamenného Přívozu pak 4,5 km. Autem se dostanete na Pražský dálniční okruh za 7 minut. Centrum Prahy je dostupné do půl hodiny.

Jílové u PrahyMapa
2 333,00 m2
Pozemky
3 476 170 CZK
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Praha-západ
Obec:
Jílové u Prahy
Kategorie:
Pozemky
Plocha pozemku:
2 333,00 m2
Vodovod:
u pozemku
Elektřina:
u pozemku
Plyn:
neuvedená
Kanalizace:
neuvedená
Datová přípojka:
neuvedená
ID inzerátu:
EP11
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku.Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„HERRYS, to je profesionální přístup s kreativitou ve full HD. Pro naši společnost je garancí zodpovědného přístupu ke klientům a úspěchu prodeje. “

Elena Segečova, člen představenstva SITNO HOLDING Real Estate

Více referencí