REZERVOVANÉ - Roubený dům s obrovským pozemkem k investiční příležitosti

450.00 m2
Trubín
dohodou

Realitní kancelář HERRYS nabízí luxusní samostatně stojící dům s venkovní terasou, pozemkem o velikosti 42.000 m2 včetně 10.050 m2 vlastního rybníku, ležícím v nádherné lokalitě chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, vzdálené jen 20 minut od centra Prahy. Jak svou lokalitou, provedením, tak i vybavením se jedná o jedinečnou nabídku pro náročné zájemce. Roubený dům je určen nejen k samotnému krásnému bydlení pro velkou rodinu s možností rozšíření samostatné obytné zóny do podkroví objektu, ale vzhledem k velikosti a druhu pozemku i k velké investiční příležitostí.

Součástí domu jsou pozemky s celkovou rozlohou cca 33.000 m2, jenž jsou zahrnuty do zastavěného území obce, jako parcely pro smíšenou výstavbu (RD, RD s provozovnou). Ceny pozemků v okolí se pohybují od 1.500 Kč/m2.

Jedná se o nádherné pozemky na jižní stráni, které jsou vhodné pro výstavbu rodinných domů. Bydlení v přírodě, u vody, nedaleko Prahy je velkým tahákem dnešní doby.

Místo a velikost pozemku uvítají také zájemci, jejichž cílem je bydlení v krásné krajině na samotě. Možnost vybudování ekologického statku se přímo nabízí. Na pozemku jsou dvě studny.

Dům 

Roubený dům je postaven ze smrkového dřeva, které bylo pečlivě vybíráno po celé ČR s důrazem na hustotu vláken a vlhkost. Při stavbě byly použity špičkové technologie a materiály. Například spáry v obvodovém roubení jsou vyplněny ovčí vlnou. Trojitá bezpečnostní okna. Vytápění je podlahové, přes plynový kotel, v kombinaci s velkým krbem. Střecha je tzv. krov na krov, což jsou fakticky 2 střechy na sobě, včetně izolací. Jako krytina byla použita pálená taška JACOBY. Do domu je přivedena městská voda, plyn, elektřina. Odpad je řešen vlastní čističkou.

DISPOZICE
Harmonicky a prakticky řešený prostor prvního patra zahrnuje celkem 5 místností v prvním podlaží, 3 samostatné koupelny s toaletami, technickou místnost, spíž a vstupní chodbu.

Dominantou roubeného domu je prostorný (90 m2) a slunný obývací pokoj s velkoformátovými okny a výhledem na vlastní rybník. Atmosféru podtrhující obrovský krb je už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský a jídelní kout. U kuchyňského koutu je velmi praktický vstup do spíže. Roubený dům dále disponuje hlavní ložnicí, jejíž součástí je šatna a samostatná koupelna a dalšími třemi až čtyřmi pokoji. V domě jsou k dispozici další dvě koupelny, kdy jedna svojí polohou, v blízkosti obývacího pokoje, může být brána, jako sociální zázemí pro hosty. Další je umístěna u pokojů a může být určena pro členy domácnosti. Celková obytná plocha je 450 m2, což zaručuje dostatek prostoru i pro nejnáročnějšího klienta.

Druhé patro roubeného domu disponuje 170 m2 a je připraveno k dopracování již, dle představ nového majitele. Díky možnosti vlastního vchodu lze podkroví oddělit a používat jako samostatnou jednotku.

Nově vybudovaný vlastní chovný rybník má plochu 10.050 m2 s maximální hloubkou až 4,5 m. Objem vodní nádrže je 23.425 m3 

LOKALITA
Obec Trubín leží na hranici chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, asi 5 km západně od Berouna. Samotný roubený dům leží na samotě, uprostřed nádherné přírody, a přesto v blízkosti sjezdu na dálnici D5 (cca 2,5km). Díky své jedinečné poloze nabízí romantické bydlení v krásné přírodě, avšak v příjemné dojezdové vzdálenosti do centra Prahy (cca 20 minut).

CENA
Info v RK

© Text a fotografie jsou autorským dílem a majetkem realitní kanceláře HERRYS.

TrubínMapa
450,00 m2Půdorys
Domy a vily
dohodou
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Beroun
Obec:
Trubín
Ulice:
Kategorie:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet místností:
5
Podlahová plocha:
450,00 m2
Plocha pozemku:
42 000,00 m2
PENB:
neuvedená
Balkón:
ne
Lodžie:
ne
Terasa:
ano
Druh parkování:
veřejné parkování
ID inzerátu:
PZ005PRD
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku.Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„Mně se s Vámi spolupracovalo velmi pohodově a příjemně nakolik jsem cítila, že svojí prací žijete naplno, chcete byt dobry a samozřejmě chcete, aby Váš zákazník byl spokojen, co vyžaduje nejen znalosti, ale hlavně jakýsi feeling k lidem, s nimiž pracujete a mate kontakt. Děkujeme za spolupráci. Moji nájemníci jsou z mé strany úplně v pohodě doufám, že i já.“

Dana Ozvolda

Více referencí