Roubený dům s obrovským pozemkem k investiční příležitosti

450.00 m2
Trubín
dohodou

Realitní kancelář HERRYS nabízí luxusní samostatně stojící dům s venkovní terasou, pozemkem o velikosti 42.000 m2 včetně 10.050 m2 vlastního rybníku, ležícím v nádherné lokalitě chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, vzdálené jen 20 minut od centra Prahy.

 

Jak svou lokalitou, provedením, tak i vybavením se jedná o jedinečnou nabídku pro náročné zájemce. Roubený dům je určen nejen k samotnému krásnému bydlení pro velkou rodinu s možností rozšíření samostatné obytné zóny do podkroví objektu, ale vzhledem k velikosti a druhu pozemku i k velké investiční příležitostí.

 

Součástí domu jsou pozemky s celkovou rozlohou cca 33.000 m2, jenž jsou zahrnuty do zastavěného území obce, jako parcely pro smíšenou výstavbu (RD, RD s provozovnou). Ceny pozemků v okolí se pohybují od 1.500 Kč/m2.

Jedná se o nádherné pozemky na jižní stráni, které jsou vhodné pro výstavbu rodinných domů. Bydlení v přírodě, u vody, nedaleko Prahy je velkým tahákem dnešní doby.

Místo a velikost pozemku uvítají také zájemci, jejichž cílem je bydlení v krásné krajině na samotě. Možnost vybudování ekologického statku se přímo nabízí. Na pozemku jsou dvě studny.

 

Roubený dům je postaven ze smrkového dřeva, které bylo pečlivě vybíráno po celé ČR s důrazem na hustotu vláken a vlhkost. Při stavbě byly použity špičkové technologie a materiály. Například spáry v obvodovém roubení jsou vyplněny ovčí vlnou. Trojitá bezpečnostní okna. Vytápění je podlahové, přes plynový kotel, v kombinaci s velkým krbem. Střecha je tzv. krov na krov, což jsou fakticky 2 střechy na sobě, včetně izolací. Jako krytina byla použita pálená taška JACOBY. Do domu je přivedena městská voda, plyn, elektřina. Odpad je řešen vlastní čističkou.

 

Harmonicky a prakticky řešený prostor prvního patra zahrnuje celkem 5 místností v prvním podlaží, 3 samostatné koupelny s toaletami, technickou místnost, spíž a vstupní chodbu.

Dominantou roubeného domu je prostorný (90 m2) a slunný obývací pokoj s velkoformátovými okny a výhledem na vlastní rybník. Atmosféru podtrhující obrovský krb je už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský a jídelní kout. U kuchyňského koutu je velmi praktický vstup do spíže. Roubený dům dále disponuje hlavní ložnicí, jejíž součástí je šatna a samostatná koupelna a dalšími třemi až čtyřmi pokoji. V domě jsou k dispozici další dvě koupelny, kdy jedna svojí polohou, v blízkosti obývacího pokoje, může být brána, jako sociální zázemí pro hosty. Další je umístěna u pokojů a může být určena pro členy domácnosti. Celková obytná plocha je 450 m2, což zaručuje dostatek prostoru i pro nejnáročnějšího klienta.

 

Druhé patro roubeného domu disponuje 170 m2 a je připraveno k dopracování již, dle představ nového majitele. Díky možnosti vlastního vchodu lze podkroví oddělit a používat jako samostatnou jednotku.

 

Nově vybudovaný vlastní chovný rybník má plochu 10.050 m2 s maximální hloubkou až 4,5 m. Objem vodní nádrže je 23.425 m3

 

Obec Trubín leží na hranici chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, asi 5 km západně od Berouna. Samotný roubený dům leží na samotě, uprostřed nádherné přírody, a přesto v blízkosti sjezdu na dálnici D5 (cca 2,5km). Díky své jedinečné poloze nabízí romantické bydlení v krásné přírodě, avšak v příjemné dojezdové vzdálenosti do centra Prahy (cca 20 minut).

© Text a fotografie jsou autorským dílem a majetkem realitní kanceláře HERRYS.

Trubín Mapa
450.00 m2 Půdorys
Domy a vily
dohodou
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Beroun
Obec:
Trubín
Ulice:
Kategorie:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet místností:
5
Podlahová plocha:
450,0 m2
Plocha pozemku:
42 000,0 m2
PENB:
neuvedená
Balkón:
ne
Lodžie:
ne
Terasa:
ano
Druh parkování:
veřejné parkování
ID inzerátu:
PZ005PRD
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku. Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„Se službami pana makléře a realitní kanceláře HERRYS při koupi a pozdějším prodeji nemovitosti jsem byl nadmíru spokojen. Pan makléř je profesionální realitní agent, který mi vždy promptně poradil a odpověděl na všechny otázky, pomohl při vyřizování smluv, doporučil hypotečního agenta. Neváhal bych pana makléře a agenturu HERRYS doporučit všem potencionálním zákazníkům, kteří hledají kvalitu, zkušenosti a personální přístup k zákazníkovi na realitním trhu. “

Patrik Resetka

Více referencí