Borka - Turkovice - PRONÁJEM BYTU 140m2 - 3NP

140.00 m2
Borka - Turkovice, Ondřejov
15 900 CZK/měsíc

Realitní kancelář HERRYS nabízí pronájem krásného bytu  v malebné krajině, kde se louky a pole střídají s lesy, jenž jsou protkané stezkami. Samotné Turkovice leží na jednom z nejvyšších kopců v okolí, ze kterého je výhled do nejkrásnějších koutů Posázaví a kraje Josefa Lady. Je až neuvěřitelné, že tento krásný kout přírody se nachází pouhých 30 km od Prahy po dálnici D1 (35 min.)

Byt

pětipokojový

užitková plocha bytu 140m2, 

světlý, slunný

Výhody

Bytový dům se skládá pouze ze tří bytových jednotek, tedy i přes status bytového domu, nájemník získává výhody bydlení v rodinném domě. Nájemník může využívat zahradu i sklep.

Dispozice

Byt, o velikosti cca 140m2 se nachází ve 3. nadzemním podlaží v třípatrovém bytovém domě. Jedná se o světlý byt. Skládá se z prostorné vstupní haly s kuchyní, čtyř neprůchozích pokojů a koupelny. Pokoje jsou bez vybavení. Byt je zabezpečen alarmem

Vytápění celého domu je tepelným čerpadlem s možnou kombinací tepelného vodního výměníku lokálních zdrojů tepelné energie na tuhá paliva.

Lokalita

Turkovice je vesnice v okrese Praha – východ a je součástí obce Ondřejov. Místní osadní výbor organizuje v Turkovicích společenské akce jako je pálení čarodějnic, dětský den, rozsvěcování vánočního stromečku a mnohé další.

Krom malebné přírody se v blízkém okolí nachází spousta kulturních a přírodních památek.

Hrusice ( známé rodiště malíře Josefa Lady. Nejcennější historickou památkou je kostel sv. Václava.) Lensedly (obec chráněná památkovým úřadem, nachází se zde původní stavby tzv. roubenky)

Lokalita Turkovice nabízí bydlení v přírodě a zároveň výbornou dostupnost do hlavního města Prahy. Spojení s hlavním městem zajišťuje linka pražské integrované dopravy k vlaku do Strančic. Autem cca 30 minut.

Možnost pronájmu celého domu – více informací v realitní kanceláři

Cena

15.900 Kč /pronájem, 4000 Kč/poplatky

© Text a fotografie jsou autorským dílem a majetkem realitní kanceláře HERRYS.

Borka - Turkovice, Ondřejov Mapa
140.00 m2 Půdorys
Byty
15 900 CZK/měsíc
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Praha-východ
Obec:
Ondřejov
Ulice:
Borka - Turkovice
Kategorie:
Byty
Druh:
5+kk
Podlahová plocha:
140,0 m2
Stav objektu:
částečná rekonstrukce
Na poschodí:
3
Balkón:
ne
Lodžie:
ne
Terasa:
ne
Druh parkování:
veřejné parkování
ID inzerátu:
PZ003PRN
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku. Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„Velmi profesionální, osobní přístup makléřky. Detailně vypracovaný dotazník na odhad nemovitosti. Milá, profesionální a nenásilná spolupráce.“

Zuzana Podhorská

Více referencí