Borka - Turkovice - PRODEJ BYTOVÉHO DOMU PRAHA - VÝCHOD, 42.000 Kč/m2

731.00 m2
Borka - Turkovice, Ondřejov
17 950 000 CZK

Realitní kancelář HERRYS  nabízí prodej bytového domu v malebné krajině, kde se louky a pole střídají s lesy, jenž jsou protkané stezkami. Samotné Turkovice leží na jednom z nejvyšších kopců v okolí, ze kterého je výhled do nejkrásnějších koutů Posázaví a kraje Josefa Lady. Je až neuvěřitelné, že tento krásný kout přírody se nachází pouhých 30 km od Prahy po dálnici D1 (35 min.)

Výborná investiční příležitost - cena pouhých cca 28.000 Kč/m2 užitného prostoru + zahrada cca 1500 m2.

Dům

bytový dům, o třech samostatných bytových jednotkách o velikosti BJ 140m2, na pozemku, jehož rozloha činí 2114 m2. Dům prošel rekonstrukcí, která je hotová cca z 90%. Chybí Zejména úklid společný prostor a finální úpravy povrchů. Dům je kompletně podsklepený. Každá z bytových jednotek je zabezpečena alarmem.

Dům je odkanalizován do vlastního septiku a má vlastní studnu. Vytápění celého domu je tepelným čerpadlem s možnou kombinací tepelného vodního výměníku lokálních zdrojů tepelné energie na tuhá paliva.

výhody

nádherná lokalita

velký pozemek

možnost dokončení dle vlastní představy

Dispozice

Byt - 1.nadzemní podlaží

Byt je v současné době pronajímán. Jedná se o krásný, světlý byt 140m2 s velkou terasou 67 m2 a vstupem na zahradu. Skládá se z prostorné vstupní haly, velkorysého obytného prostoru s kuchyní a spíží, neprůchozího pokoje a koupelny. Byt je částečně vybavený. Momentální dispozice je 2kk, avšak díky své velikosti se z něj lehce Může stát i byt o dispozici 4kk.

Byt - 2. nadzemní podlaží

Byt je v současné době pronajímán. Jedná se o 140 m2 velký byt, který se skládá z prostorné vstupní haly s kuchyňským koutem, čtyřech neprůchozích pokojů a koupelny. Dva z pokojů mají balkon a nádherný výhled do přírody. 

Byt - 3. nadzemní podlaží

Byt 140 m2 je dispozičně řešený stejně jako ve druhém patře. Skládá se z prostorné vstupní haly s kuchyňským koutem, čtyřech neprůchozích pokojů a koupelny.

Lokalita 

Turkovice je vesnice v okrese Praha - východ a je součástí obce Ondřejov. Místní osadní výbor zde organizuje společenské akce jako je pálení čarodějnic, dětský den, rozsvěcení vánočního stromečku a mnohé další.

Krom malebné přírody se v blízkém okolí nachází spousta kulturních a přírodních památek.

Hrusice (známé rodiště malíře Josefa Lady. Nejcennější historickou památkou je kostel sv. Václava.) Lensedly (obec chráněná památková úřadem, nachází se zde původní stavby tzv. Roubenky)

Lokalita Turkovice nabízí bydlení v přírodě se zároveň výbornou dostupností do hlavního města Prahy. Spojení s hlavním městem zajišťuje linka pražské integrované dopravy k vlaku do Strančic. Autem cca 30 minut.

Cena: 17.950.000 Kč (včetně odborného a právního servisu a provize RK), cena k jednání.

© Text a fotografie jsou autorským dílem a majetkem realitní kanceláře HERRYS.

Borka - Turkovice, Ondřejov Mapa
731.00 m2 Půdorys
Domy a vily
17 950 000 CZK
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Praha-východ
Obec:
Ondřejov
Ulice:
Borka - Turkovice
Kategorie:
Domy a vily
Stav objektu:
částečná rekonstrukce
Počet místností:
5
Podlahová plocha:
731,0 m2
Plocha pozemku:
2 114,0 m2
PENB:
Nemá
Balkón:
ano
Lodžie:
ne
Terasa:
ano
Druh parkování:
veřejné parkování
ID inzerátu:
PZ004
Zaujala Vás tato nabídka? Dohodněte si prohlídku. Vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.

„Mám mnoho knih o designu. Rád projektuji a navrhuji interiéry, a abych byl v neustálém kontaktu, co nového nabízí trh s realitami, nevyhnu se ani stránkám s nemovitostmi. Mohl bych pomalu i školit makléře :) jak si vybudovat dobré jméno. I dobré jméno je obchod a člověku nepomůže jakákoliv protekce, když to dobré jméno ztratí. Jsem rád, že HERRYS nepotřeboval zatím žádnou protekci. “

PhDr. Jaroslav Buček, PhD.

Více referencí