HERRYS magazín o realitách

Nejčtenější články
Příprava jako i účast na ČSOB Bratislava maratonu patří jednoznačně mezi jedny z našich nejlepších teambuildingových aktivit, které jsme absolvovali. Výjimečné tempo, strhující atmosféra během...
Bývalý profesionální hokejový obránce je už 4. rokem makléřem realitní kanceláře HERRYS. V našem rozhovoru se dozvíte, jak se dostal k této profesi, co ho naučila a jak se z obránce na ledě stane...
Celý život se mezi někým rozhodujeme nejen v oblasti služeb. Vybíráme si bankéře, lékaře, kadeřníky, či krejčí. Na Slovensku není v posledních letech cizí vybírat si svého realitního konzultanta....

Zaváděcí ceny nového projektu Pod vinicí v bratislavském Novém Městě

V lokalitě Bílý Kříž již brzy začne vyrůstat nový projekt Pod vinicí československé investiční skupiny Arca Capital. Šest bytových domů nabídne rodinné bydlení v prostředí s vysokou mírou soukromí a nadstandardním množstvím zeleně. Exkluzivním prodejcem je realitní společnost HERRYS. Projekt, jehož výstavba začne už v květnu, se bude nacházet na skalické ulici. Šest moderních budov pojme celkově 157 bytů všech velikostních kategorií s výměrami od 30 až po 115 m2. Předběžný termín ukončení výstavby je konec roku 2021.

Soukromí a komorní atmosféra

Jednotlivé budovy budou mít jen čtyři až pět podlaží s maximálním počtem pěti bytů na podlaží. V městských vilách tak bude po 23 bytech a ve třech vchodech bytového domu dokonce jen po 15 bytech. To vytváří dobré předpoklady nejen na budování sousedství, ale i na efektivní rozhodování o budoucí správě společného majetku. A díky tomu, že jde o čistě rezidenční projekt s oploceným areálem a kontrolovaným vstupem, si vlastníci budou moci užívat skutečné soukromí.

Zelený projekt

Pod vinicí je opravdu zelený projekt, který potěší oko svých obyvatelů, sousedů i kolemjdoucích. Jeho součástí bude park s výměrou cca 1 000 m2 a zeleň naleznete také nad úrovní terénu. Domy se totiž budou pyšnit zelenými střechami a zelený bude i výhled na Malé Karpaty a blízké vinohrady.

Kvalitní standard

Vlastníci ocení podlahové topení, které v porovnání s tradičními topnými tělesy přináší nejen nižší provozní náklady, ale i výrazně vyšší tepelný komfort a čistý prostor umožňující lepší variabilitu uspořádání interiéru. Každý byt bude mít také nainstalovány kompletní klimatizační rozvody a přípravu na montáž exteriérových žaluzií.

Vše potřebné je po ruce

V projektu Pod vinicí najdete všechny výhody moderního bydlení v zaběhnuté lokalitě na dosah od centra. V blízkosti je pošta, škola, školka, supermarket a další provozy, které obyvatelům usnadní a zpříjemní život. Volnočasové vyžití zajistí například sportovní areál Mladá garda či populární kulturní centrum Nová Cvernovka. Vynikající je i dopravní dostupnost. Auto můžete klidně nechat odpočívat v podzemní garáži či na vnějším parkovacím místě. Do centra se dostanete rychle a pohodlně tramvají, jejíž zastávka je vzdálena jen 4 minuty chůze. Na dosah jsou i železniční stanice Vinohrady a Předměstí, které by se perspektivně měly stát důležitou součástí systému vnitroměstské dopravy.

Úvodní ceny jsou jen do konce února

I když oficiální prodej začne až 1. března 2019, existující klienti realitní kanceláře HERRYS, která je exkluzivním prodejcem tohoto projektu, mají možnost využít zaváděcí ceny se slevami až do 5% z ceníkových cen. Rezervací před spuštěním oficiálního prodeje nejen ušetříte, ale si zároveň budete moci vybírat z kompletní nabídky bytů. Pro bližší informace o projektu navštivte https://www.herrys.sk/pripravujeme a domluvte si s námi schůzku.

HERRYS je ověřená značka s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje rezidenčních nemovitostí. Na bratislavském trhu působí od roku 2011 a specializuje se na prodej a pronájem nejen sekundárních nemovitostí, ale i novostaveb. Poskytuje také odborné poradenství pro developery a investiční klienty.

„Ráda bych vyjádřila velkou spokojenost s průběhem celého procesu koupě mého bytu v projektu Nobelova II. Mou realitní makléřkou byla paní, se kterou byla naše komunikace vždy bezproblémová. Rovněž pokud se vyskytly nějaké otázky nebo menší problémy, vždy byly rychle vyřešeny. Přístup hodnotíme jako velmi profesionální a vaši realitní kancelář bych určitě doporučila svým známým. Děkuji.“

Erika Horváthová

Více referencí