HERRYS magazín o realitách

Nejčtenější články
Příprava jako i účast na ČSOB Bratislava maratonu patří jednoznačně mezi jedny z našich nejlepších teambuildingových aktivit, které jsme absolvovali. Výjimečné tempo, strhující atmosféra během...
Bývalý profesionální hokejový obránce je už 4. rokem makléřem realitní kanceláře HERRYS. V našem rozhovoru se dozvíte, jak se dostal k této profesi, co ho naučila a jak se z obránce na ledě stane...
Celý život se mezi někým rozhodujeme nejen v oblasti služeb. Vybíráme si bankéře, lékaře, kadeřníky, či krejčí. Na Slovensku není v posledních letech cizí vybírat si svého realitního konzultanta....

Zaváděcí ceny nového projektu Pod vinicí v bratislavském Novém Městě

V lokalitě Bílý Kříž již brzy začne vyrůstat nový projekt Pod vinicí československé investiční skupiny Arca Capital. Šest bytových domů nabídne rodinné bydlení v prostředí s vysokou mírou soukromí a nadstandardním množstvím zeleně. Exkluzivním prodejcem je realitní společnost HERRYS. Projekt, jehož výstavba začne už v květnu, se bude nacházet na skalické ulici. Šest moderních budov pojme celkově 157 bytů všech velikostních kategorií s výměrami od 30 až po 115 m2. Předběžný termín ukončení výstavby je konec roku 2021.

Soukromí a komorní atmosféra

Jednotlivé budovy budou mít jen čtyři až pět podlaží s maximálním počtem pěti bytů na podlaží. V městských vilách tak bude po 23 bytech a ve třech vchodech bytového domu dokonce jen po 15 bytech. To vytváří dobré předpoklady nejen na budování sousedství, ale i na efektivní rozhodování o budoucí správě společného majetku. A díky tomu, že jde o čistě rezidenční projekt s oploceným areálem a kontrolovaným vstupem, si vlastníci budou moci užívat skutečné soukromí.

Zelený projekt

Pod vinicí je opravdu zelený projekt, který potěší oko svých obyvatelů, sousedů i kolemjdoucích. Jeho součástí bude park s výměrou cca 1 000 m2 a zeleň naleznete také nad úrovní terénu. Domy se totiž budou pyšnit zelenými střechami a zelený bude i výhled na Malé Karpaty a blízké vinohrady.

Kvalitní standard

Vlastníci ocení podlahové topení, které v porovnání s tradičními topnými tělesy přináší nejen nižší provozní náklady, ale i výrazně vyšší tepelný komfort a čistý prostor umožňující lepší variabilitu uspořádání interiéru. Každý byt bude mít také nainstalovány kompletní klimatizační rozvody a přípravu na montáž exteriérových žaluzií.

Vše potřebné je po ruce

V projektu Pod vinicí najdete všechny výhody moderního bydlení v zaběhnuté lokalitě na dosah od centra. V blízkosti je pošta, škola, školka, supermarket a další provozy, které obyvatelům usnadní a zpříjemní život. Volnočasové vyžití zajistí například sportovní areál Mladá garda či populární kulturní centrum Nová Cvernovka. Vynikající je i dopravní dostupnost. Auto můžete klidně nechat odpočívat v podzemní garáži či na vnějším parkovacím místě. Do centra se dostanete rychle a pohodlně tramvají, jejíž zastávka je vzdálena jen 4 minuty chůze. Na dosah jsou i železniční stanice Vinohrady a Předměstí, které by se perspektivně měly stát důležitou součástí systému vnitroměstské dopravy.

Úvodní ceny jsou jen do konce února

I když oficiální prodej začne až 1. března 2019, existující klienti realitní kanceláře HERRYS, která je exkluzivním prodejcem tohoto projektu, mají možnost využít zaváděcí ceny se slevami až do 5% z ceníkových cen. Rezervací před spuštěním oficiálního prodeje nejen ušetříte, ale si zároveň budete moci vybírat z kompletní nabídky bytů. Pro bližší informace o projektu navštivte https://www.herrys.sk/pripravujeme a domluvte si s námi schůzku.

HERRYS je ověřená značka s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje rezidenčních nemovitostí. Na bratislavském trhu působí od roku 2011 a specializuje se na prodej a pronájem nejen sekundárních nemovitostí, ale i novostaveb. Poskytuje také odborné poradenství pro developery a investiční klienty.

„Maximální spokojenost. Budu doporučovat všem. “

Lucia Okániková

Více referencí