HERRYS magazín o realitách

Nejčtenější články
Příprava jako i účast na ČSOB Bratislava maratonu patří jednoznačně mezi jedny z našich nejlepších teambuildingových aktivit, které jsme absolvovali. Výjimečné tempo, strhující atmosféra během...
Bývalý profesionální hokejový obránce je už 4. rokem makléřem realitní kanceláře HERRYS. V našem rozhovoru se dozvíte, jak se dostal k této profesi, co ho naučila a jak se z obránce na ledě stane...
Celý život se mezi někým rozhodujeme nejen v oblasti služeb. Vybíráme si bankéře, lékaře, kadeřníky, či krejčí. Na Slovensku není v posledních letech cizí vybírat si svého realitního konzultanta....

Rezidenční čtvrť bez betonových plotů? Dá se to realizovat i na Slovensku

Umíte si představit obytnou zónu, v níž při projíždění ulicemi neuvidíte žádný betonový plot a jen samou zeleň? Ne, nemusíte jezdit na Nový Zéland a dokonce ani do Rakouska. Přesně takovou obytnou zónu totiž najdete v bratislavské Záhorské Bystrici. Je to prémiová rezidenční zóna Záhorské sady.

Autor: HERRYS | 27.09.2018 | Záhorské sady

 

Projekt z dílny developera Penta Real Estate přináší hned několik nadstandardních přístupů. Hlavním netradičním prvkem jsou závazná pravidla, určující umístění a výšku zástavby a také typ a sklon střechy. Nastavené podmínky jasně určují, co zde můžete postavit a co ne a zájemci je hodnotí mimořádně pozitivně. Díky nim totiž mají jistotu, že v sousedství nevyroste žádná „zrůdnost“, která by byla ostatním trnem v oku a devalvovala jejich vlastní bydlení, říká Martin Papcún z realitní společnosti HERRYS, která je výhradním prodejcem pozemků v Záhorských sadech. Dalším přínosem jsou vždy zelené živé ploty, které oddělují jednotlivé pozemky od ulice. Díky nim celá zóna působí mimořádně harmonicky a pozitivně.

Je to ideální rodinné bydlení pro náročné

Na úpatí Malých Karpat, na území ohraničeném Vápenickým potokem, najdete přímo pod lesem celkově 120 pozemků. Jejich výměry jsou více než velkorysé, nejmenší mají více než tisíc metrů čtverečních a ty pro opravdu náročné zájemce více než čtyři tisíce metrů čtverečních. Návrh projektu svěřil developer prestižní londýnské architektonické kanceláři Serie Architects, která v něm zúročila zkušenosti z desítek projektů po celém světě.

Dnes už je téměř 90 procent pozemků prodaných. Některé domy jsou už i dokončeny a jsou obydlené. Na většině ostatních probíhá intenzivní výstavba. "Naši klientelu tvoří většinou mladé rodiny s dětmi. Jde zejména o manažery, vlastníky firem, úspěšné právníky či lékaře. Mnozí z nich přicházejí na základě referencí svých známých, kteří zde již bydlí nebo staví. Jejich výhodou je, že na vlastní oči vidí jak celý areál vypadá - domy, vysoké živé ploty, kompletně vybudovaná infrastruktura - umí si tak vybrat to nejlepší místo pro svůj dům ", popisuje Papcún.

Soukromí a bezpečnost

Klíčovou charakteristikou projektu je vysoký standard soukromí a bezpečnosti. Celý areál je kompletně oplocen, monitorován kamerovým systémem a zabezpečený nepřetržitou strážní službou. Každý vstup je kontrolován a i díky tomu můžete své děti pustit ven, aniž by jste se báli intenzivní dopravy či pohybu nepovolaných osob.

V těsném kontaktu s přírodou

Záhorská Bystrica je dlouhodobě vyhledávaná nejen kvůli dobré dostupnosti do centra Bratislavy a venkovskému charakteru bydlení, ale i pro malebnou přírodu doslova za branou. Kilometry turistických stezek a cyklostezek v přímém okolí nabízejí skvělé možnosti na aktivní trávení volného času. Využít však můžete i relaxačně-odpočinkovou zónu přímo v areálu, která je vybavena prvky na cvičení či prostorem na organizaci společných grilovaček a jiných setkání se sousedy a přáteli.

Stavět můžete začít hned, formality vyřídíme

Při koupi pozemku se často stává, že kromě ceny za pozemek mají kupující další výdaje na inženýrské sítě, příjezdovou komunikaci či nevypořádané pozemky. V Záhorský sadech je vše zajištěno. Hned po koupi tak můžete požádat o stavební povolení a následně začít stavět. V případě potřeby vám developer spolu s realitní kanceláří HERRYS se vším pomohou. "Kupujícími jsou vytíženi lidé, pro které je čas mimořádně vzácný. U nás kupující mohou mít vše na klíč, od projektování až po výstavbu. Celý proces od projektu, až po pravomocné stavební povolení i financování výstavby, umíme bez problémů zajistit ", vysvětluje Papcún. Problém není ani s architektonickým návrhem. Spolupracujeme se čtveřicí architektonických kanceláří, z nichž každá již v Záhorských sadech navrhla několik rezidencí.

Pro bližší informace o projektu navštivte stránku https://www.herrys.sk/zahorskesady/o-projekte nebo si přímo domluvte obhlídku na stránce https://www.herrys.sk/zahorskesady/kontakt. V aktuální nabídce je ještě přibližně 15 pozemků všech velikostních kategorií.

Výhradním prodejcem pozemků Záhorské Sady je realitní kancelář HERRYS. HERRYS je ověřená značka s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje rezidenčních nemovitostí. Na bratislavském rezidenčním trhu působí od roku 2011 a specializuje se na prodej a pronájem nejen sekundárních nemovitostí, ale i novostaveb. Poskytuje odborné poradenství pro developery a pro investiční klientelu. V roce 2017 naše společnost HERRYS zrealizovala více než 800 realitních transakcí.

„Bezchybné služby. Rychlé jednání. “

Michal Homer

Více referencí