HERRYS magazín o realitách

Nejčtenější články
Příprava jako i účast na ČSOB Bratislava maratonu patří jednoznačně mezi jedny z našich nejlepších teambuildingových aktivit, které jsme absolvovali. Výjimečné tempo, strhující atmosféra během...
Bývalý profesionální hokejový obránce je už 4. rokem makléřem realitní kanceláře HERRYS. V našem rozhovoru se dozvíte, jak se dostal k této profesi, co ho naučila a jak se z obránce na ledě stane...
Celý život se mezi někým rozhodujeme nejen v oblasti služeb. Vybíráme si bankéře, lékaře, kadeřníky, či krejčí. Na Slovensku není v posledních letech cizí vybírat si svého realitního konzultanta....

Nové prostory pro podnikání s vynikající dostupností a parkováním

Máte v hlavě byznys plán a hledáte vhodné prostory na jeho uskutečnění? Nebo už podnikáte, ale rádi byste svůj provoz přestěhovali do prostor v atraktivní lokalitě, blíže k potenciálním zákazníkům? Rezidenční projekt Nový Ružinov je pro vás ta správná adresa, kde můžete realizovat svůj podnikatelský sen.

Každý podnikatel ví, že od výběru vhodného místa do značné míry závisí budoucí úspěch jeho podnikání. Potřebuje být blízko svým zákazníkům. Místo snadno dostupné autem nebo městskou dopravou a s bezproblémovým parkováním. Ideální také je, pokud se o své zákazníky nemusíte dělit s dalšími podnikateli v sousedství.

Lokalita s budoucností

Všechny tyto parametry a množství dalších výhod spojuje v sobě unikátní rezidenční čtvrť Nový Ružinov, která vzniká na začátku Bajkalské ulice. Cílem developera projektu, společnosti CZ Slovakia, a.s., je vybudovat novou moderní městskou čtvrť, která svým obyvatelům nabídne plnohodnotný městský život s komplexními službami občanské vybavenosti.

"Nový Ružinov je skvělé místo nejen pro klidné bydlení ve městě, ale i pro rozběh podnikání," říká Linda Prelovská, projektová manažerka v realitní kanceláři HERRYS, která projekt exkluzivně prodává. "Z více než tří stovek bytů a apartmánů je dnes volných už jen jedenáct. Část bytů je již zkolaudována a předána svým majitelům, druhá  polovina bytů bude dokončena do konce roku 2019. "Nákupní potenciál této lokality je však ještě větší. Developer počítá is budováním další etapy projektu, v níž by mělo přibýt dalších téměř 180 bytů a apartmánů, ale i administrativní prostory a občanská vybavenost.

Volné obchodní prostory na prodej nebo pronájem

Několik provozů už má své majitele. "Současní i budoucí obyvatelé novostavby se budou moci setkávat v příjemné kavárně, ti aktivnější jistě ocení blízkost cyklo stezky. Vznikne zde i několik soukromých kanceláří, "uvádí Prelovská. Využít jedinečnou příležitost volných obchodních prostor v lukrativní lokalitě však mohou i další zájemci.

Část volných obchodních prostor se nachází v přízemí už zabydlené městské vily Elisabeth. Prostory se prodávají ve stavu holoprostoru, avšak lze tyto prostory  dobudovat do standardu podle typu provozu. S výměrami od 47 m2 do 78 m2 jsou vhodné zejména pro zřízení provozu služeb. Dokonce je možné jednotlivé prostory i spojit a vytvořit tak větší prostor vhodný například na maloobchodní provoz. Obchodní prostory je možné si pronajmout nebo koupit za cenu od 1350 eur / m2 bez DPH.

Druhá část volných obchodních prostorů se nachází v městské vile Valentine, která je momentálně ve výstavbě, s předpokládaným termínem dokončení ve třetím čtvrtletí 2019. Prostory s výměrou od 52 m2 do 118 m2 se prodávají za cenu od 1350 eur / m2 bez DPH do 1450 eur / m2 bez DPH. "Všechny obchodní prostory se prodávají ve stavu" holoprostoru", takže výsledný vzhled lze maximálně přizpůsobit charakteru budoucího provozu," přibližuje Prelovská a dodává: "Příští vlastníci těchto prostor ocení nejen lokalitu s velkým nákupním potenciálem, ale i bezproblémový přístup a parkování přímo u provozu. "Výhodou je i rychlé napojení na Bajkalskou ulici nebo bratislavský obchvat, který zajišťuje vynikající dostupnost do kterékoliv části města.

Na koho se obrátit

Výhradním prodejcem projektu Nový Ružinov je realitní kancelář HERRYS. Podrobnější informace a kompletní nabídku volných obchodních prostor naleznete zde.

„Velmi pěkně děkuji za ochotný a profesionální přístup makléře. Vyřešil každý problém, který se vyskytl mezi mnou a podnájemníkem.“

paní Horváthová

Více referencí