HERRYS magazín o realitách

Nejčtenější články
Příprava jako i účast na ČSOB Bratislava maratonu patří jednoznačně mezi jedny z našich nejlepších teambuildingových aktivit, které jsme absolvovali. Výjimečné tempo, strhující atmosféra během...
Bývalý profesionální hokejový obránce je už 4. rokem makléřem realitní kanceláře HERRYS. V našem rozhovoru se dozvíte, jak se dostal k této profesi, co ho naučila a jak se z obránce na ledě stane...
Celý život se mezi někým rozhodujeme nejen v oblasti služeb. Vybíráme si bankéře, lékaře, kadeřníky, či krejčí. Na Slovensku není v posledních letech cizí vybírat si svého realitního konzultanta....

HERRYS tým na ČSOB Bratislava maratonu

Příprava jako i účast na ČSOB Bratislava maratonu patří jednoznačně mezi jedny z našich nejlepších teambuildingových aktivit, které jsme absolvovali. Výjimečné tempo, strhující atmosféra během závodů a společná snaha zlepšovat svůj fyzický výkon nás spojila a vedla k lepším výsledkům.

Autor: HERRYS | 03.04.2017


Zleva: Erik, Martin, Miro, David, Romana, Peter, Braňo, Róbert, Braňo, Petra, Martin a Ján.

I když soupeřů není nikdy dost, rozhodli jsme se přijmout výzvu kamarádů-architektů ze společnosti Atrios. I touto cestou srdečně gratulujeme jejich Atrios running teamu, který nás předběhl o těsný rozdíl 62 sekund. :) Náš nejlepší štafetový tým pokořil 21 kilometrů za výborný čas 01:49:43, čímž jsme se umístili na 116. místě z celkem 500 týmů.

V neděli, 2. dubna 2017, 9:00 - přesně hodina před oficiálním startem maratonu. #TeamHERRYS složený z třech štafet před naší pobočkou v Panorama City. Vidíte připravených 12 kolegů, kamarádů a týmových hráčů v jednom.

21kilometrová trať přes Bratislavu, kterou běžely naše tři štafetové týmy, nabízela zajímavou trasu od nákupního centra Eurovea, přes Ružinov, Staré Mesto, Petržalku se Sadom Janka Kráľa a zakončením na nábřeží Dunaje.

 

“Běh je sport, ve kterém disciplína a měření svého výkonu, přináší radost a motivaci se zlepšovat.“

 

Běžci si mohli sledovat tempo a podporovat se navzájem během závodů. Jednotliví závodníci ve štafetě odběhli vzdálenost více jak 5 kilometrů. Výborný čas pro amatérské běžce je pod 30 minut, což se nám například na úseku z Ružinova až po nábřeží Dunaje podařilo dosáhnout. Euforie při běhu po staroměstských ulicích s davem povzbuzujících diváků jednoznačně patří mezi nejkrásnější momenty roku 2017.

Jedním z hlavních znaků štafet byl silný týmový duch a soutěživost. My jsme bojovali za nejlepší umístění v krásných HERRYS tričkách, které jsme připravili speciálně pro tuto příležitost :)

Společné běhy v podvečer po celém dni v práci a vzájemné podporovaní v trénincích, nás spojili v ještě lepší kolektiv kamarádů na pracovišti. Na konci maratonu jsme jednohlasně potvrdili svoji účast i na dalším ročníku této skvělé akce. Je to unikátní příležitost, jak spojit tým lidí a přežít emoce, které motivují sportovce i na vrcholových soutěžích.

Vidíme se za rok na startě! :)

„Velmi oceňuji profesionální a zároveň pro-zákaznický přístup paní makléřky. Vždy se mi snažila vyhovět a poradit v každém směru, a to i když už byl obchod uskutečněný.“

Roman Garaj

Více referencí