Kontaktujte nás

 

Vybrali jste z Vaší nabídky nemovitostí, chcete prodat Váš byt, dům nebo pozemek? Nebo se chcete informovat, jak nejlépe pronajmout Vaší nemovitost?
Neváhejte se na nás obrátit. Jsme Vám k dispozici na třech místech  v Bratislavě a i v jedné z nejoblíbenějších městských částí v Praze Vinohradech. Zavolejte nám, napiště nebo nás navštivte tam, kde Vám to vyhovuje.

Všechno co potřebujete, můžete vyřešit u šálku kávy, nebo čaje v diskrétním prostředí našich kanceláří.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

 

HERRYS Praha:Realitná kancelária HERRYS
Korunní 810/104
Praha 10
Česká Republika


Pondelok - Piatok
8:00 - 18:00


Mapa

HERRYS Bratislava:Realitná kancelária HERRYS
Žilinská 7-9
(budova WÜSTENROT)
811 05 Bratislava

Pondelok - Piatok
8:00 - 18:00

Mapa

Pobočka Tri veže:Realitná kancelária HERRYS
Bajkalská 9/A
(III Veže)
831 04 Bratislava


Pondelok - Piatok
9:00 - 11:30 / 12:30 - 18:00


Mapa

Pobočka Panorama City:Realitná kancelária HERRYS
Landererova 6
(Panorama City)
811 09 Bratislava


Pondelok - Piatok
9:00 - 11:30 / 12:30 - 18:00


Mapa

„Upřímně musím vyzdvednout a vyjádřit spokojenost se skvělými službami společnosti HERRYS při zprostředkování prodeje bytu v Bratislavě: - užitečné poradenství při první prohlídce – jak připravit byt na prodej - zajímavé nafocení a prezentace bytu – byt upoutal a nic nezkresloval - samotná organizace a absolvování prohlídek se zájemci - velmi dobře dojednaná prodejní cena– lepší jak při předchozích pokusech prodeje bytu bez realitní kanceláře - prodej zrealizovaný do dvou týdnů - všechny právní služby - milý a vstřícný přístup. Doporučuji využít služby této společnosti pro její opravdu profesionální přístup – zohledňují zájem prodávajícího i kupujícího ke spokojenosti obou stran. Ještě jednou děkuji za skvělé služby– bez starostí, rychle a velmi výhodně! “

Tatiana Judová

Více referencí