Kariéra v realitní kanceláři HERRYS

 

V žebříčku nejčastějších přání již dlouhodobě v Čechách i na Slovensku kraluje sen o vlastním bydlení. Útulný jednopokoják, kde budou mít zamilovaní soukromí, či krásná vila pod hradem pro rodinu úspěšného podnikatele.
Na počtu metrů čtverečních nezáleží. Neboť sny, které pomáháme naplňovat, jsou pro naše klienty vždy stejně velké.

 

    

 

 

V roce 2017 jsme zrealizovali více než 425 prodejů a 277 pronájmů s nemovitostmi v hodnotě více jak 61 milionů Eur (téměř 1,5 miliardy Kč). V novostavbách, které prodáváme exkluzivně, jsme zprostředkovali prodej 301 nových bytů, co v přepočtu představuje víc jako 1 nový byt za pracovní den. Je to krásné číslo, za kterým je obrovský kus práce, odpovědnosti ale i splněných snů. A práce stále přibývá. Chtěl bys nám pomoci? Toužíš po změně a vyhovovala by Ti dynamická práce, která Ti umožní uplatnit Tvůj obchodnický potenciál?
Teď máš příležitost stát se novým členem našeho skvělého týmu.

 


Proč je práce v HERRYS výjimečná?

Definice dokonalého uchazeče u nás neexistuje. O tom svědčí i příběhy našich kolegů. Bývalý profesionální hokejista, marketingová manažerka, manažeři v bankách... Někteří začali už při studiu, další začali studovat vedle práce. U nás totiž pomáháme plnit sny nejen našim klientům. Zde najdeš prostor pro naplňování vlastních snů a ambicí.

Pokud jsme Tě zaujali už tímto krátkým úvodem, napiš nám hned na chcidotymu-ZVNC-herrys.cz.

Nebo se podívej na aktuální volné pozice a vyber si, co by se Ti líbilo nejvíc.
 

 

 

AKTUÁLNĚ OTEVŘENÁ POZICE:

 

Realitní kancelář HERRYS hledá do svého týmu nové realitní makléře

Jsme realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi a ambiciózními plány. Do našeho týmu v Praze hledáme obchodníky, kteří chtějí plně rozvinout svůj potenciál a chtějí se stát součástí našeho úspěšného příběhu.

Na bratislavském realitním trhu působíme od roku 2011. Za tuto dobu jsme vybudovali tři pobočky v Bratislavě a nyní první i v Praze. Máme zkušenosti s prodejem rezidenčních nemovitostí a jsme nejúspěšnější realitní kanceláří v exkluzivním prodeji developerských projektů. Za těmito výsledky stojí tým zodpovědných profesionálů, kteří ke své práci přistupují s nadšením a zodpovědně.

 

 

HERRYS není jako jiné realitní kanceláře. A ani nechce být

Pracujeme ve prospěch našich klientů, proto nekopírujeme to, co dělají ostatní, ale hledáme vlastní, nové a lepší řešení. Náš úspěch je založen na každodenním nacházení řešení téměř neřešitelných problémů, což nás současně i inspiruje při překonávání dalších překážek. Tam, kde většina vidí jen obchod, my vidíme zodpovědnou a důslednou práci celého našeho týmu.


Hledáme kolegy, kteří to vnímají stejně jako my

Dbáme na výjimečnou kvalitu. Lidí i práce. Nemusíš být skvělý, abys začal. Musíš jen začít, abys byl skvělý. A my Ti v tom pomůžeme. Naučíme tě všechno, co víme. Neočekáváme žádné konkrétní vzdělání nebo zkušenosti. Nejdůležitější je motivace, pevná vůle, slušnost a vytrvalost.
 

Očekáváme od Tebe, že budeš:

/ Ve své práci jednat vždy poctivě a korektně s velkým důrazem na morálku uzavřeného obchodu,
/  vždy usměvavý, vstřícný a hlavně... trpělivý,
/  iniciativní, samostatný a vytrvalý,
/  uvažovat a jednat jako obchodník,
/  ochoten na sobě pracovat, vzdělávat se a růst,
/  zodpovědně reprezentovat naši společnost a její hodnoty.

Očekávej od nás, že:

/  Za svou práci získáš adekvátní odměnu, která není omezena,
/  nebudeš na to všechno sám, budeme s Tebou sdílet naše know-how,
/  budeme Tě podporovat na cestě k osobním i obchodním úspěchům,
/  zabezpečíme kompletní právní a marketingovou podporu,
/  samozřejmostí je PC, mobil a auto k dispozici na pracovní účely,
/  budeš pracovat v příjemném a pozitivním prostředí v krásných prostorách v centru Prahy na Vinohradech,
/  namísto kolegů získáš nové přátele,
/  se s námi zabavíš (teambuldingy, sportovní akce, vánoční párty, narozeninové oslavy, grilování...
 

 

 

Chci do týmu!

Hledáme lidi na full-time a na dlouhodobou spolupráci. Toto je Tvá šance na úspěch v realitním byznysu. Pokud jsme Tě zaujaly a chtěl by si se stát makléřem v naší společnosti, zde je postup jak na to:

 

1.

Připrav si svůj životopis a motivační dopis, připoj svou fotografii, a to vše pošli na adresu chcidotymu-ZVNC-herrys.cz

2.

Pokud upoutáš i Ty nás, ozveme se Ti do 15 dnů a pozveme Tě na pohovor.

3.

Na osobním setkání zjistíme, zda se k sobě hodíme a zda si pro práci realitního makléře stvořen :)

 

4.

Možná se dohodneme již na prvním setkání, nebo Tě pozveme na další schůzku.

 

5.

Dostal ses až sem? Blahopřejeme!

 

 

 

Velikost nikdy nebyla naším cílem

No od začátku víme, že chceme být nejlepší. Přinášet úspěch nejen našim klientům, ale i lidem, kteří s námi pracují. Důkazem, že naše úsilí nebylo marné jsou i získaná ocenění: V letech 2012-2015 byla naše společnost vyhlášena za nejlepší realitní kancelář na Slovensku s oceněním CIJ Best Local Real Estate Agency. A naše pověstná týmová spolupráce nám v letech 2016 a 2017 přinesla ocenění CIJ za nejlepší obchodní tým, Best Local Power Team of the Year.
V roce 2018 jsme se stali Realitní kanceláří roku 2018 v Bratislavě.

Společnost HERRYS zároveň na Slovensku patří mezi jednu z prvních plně licencovaných realitních kanceláří Národní asociací realitních kanceláří Slovenska.

 

Těšíme se na naši spolupráci. Jsi na správné cestě k úspěchu!

„Moje první zkušenosti s realitní kanceláří při prodeji bytu v centru Bratislavy nebyla dobrá. Tato realitka "vše v jednom" člověku s nižší provizí zřejmě fungovala tak, že její starosti skončily zveřejněním inzerátu na internetu. Když se poštěstilo, vzala si svoje procenta z prodeje, když ne, velkou námahu ji to nestálo. Když se pár měsíců nic nedělo, hledal jsem alternativy a tentokrát jsem měl štěstí více. V realitní kanceláři HERRYS jsou očividně lidé, kteří se vyznají a které jejich práce baví. Ano, provize byla vyšší, ale měl jsem možnost pozorovat profesionála v akci. Naučil jsem se, že záleží na tom, jak udělat fotky z bytu, aby z nich byly vidět jeho přednosti. I to, že je důležité mít přehled o cenách nemovitostí, aby se cena stanovila přiměřeně. S obdivem jsem sledoval, jak váš makléř prezentoval byt zájemcům, i jak hledal způsoby je přilákat. Byt jsme prodali v rozumném čase za cenu, se kterou jsem byl spokojený já a myslím, že i kupující. Uvítal jsem, že formality (kupno-prodejní smlouva, katastr, dokonce koordinace s bankou poskytující úvěr kupujícímu) se mě téměř netýkaly. Všechno předpřipravili v HERRYS. Myslím, že ta vyšší provize za to stála. “

BR

Více referencí