Jak úspěšně pronajmout
nemovitost


Úspěšní pronajímatelé bytů mají byt pronajatý kontinuálně a dlouhodobě.

 

Ptáte se, jak je to možné a v čem spočívá tajemství úspěšného pronajímání bytu?

 

Takto to děláme pro naše klienty my:

 

Správné nastavení ceny

Cenu pronajímány nemovitosti ovlivňuje množství faktorů, které jsou proměnlivé v čase i v návaznosti na aktuální poptávku po pronájmech. Nespoléhejte se na vlastní odhady, ale odhad tržní hodnoty vaší nemovitosti nechte na nás. Naši specialisté jsou v terénu každý den a mají dokonalý přehled o aktuální situaci na trhu. Vypracují analýzu konkurence, lokality a zároveň navrhnou na základě ostatních faktorů, jakou strategii zvolit přímo u vás.
Poraďte se zdarma, za jakou částku se dnes vaše nemovitost může pronajmout a získejte při jejím pronájmu co nejvíce!

 

Úprava nemovitosti

Nemovitost chceme vidět osobně. Jeden ze zásadních, ale zároveň často přehlížených kroků je její vlastní příprava, ať se již jedná o prodej, nebo právě zmíněný pronájem.
Víme vaši nemovitost upravit tak, aby byla atraktivní, zároveň ji profesionálně a kvalitně nafotit, což opět zvýší její cenu, a to někdy v řádech i dalších několika procent.
Naši zkušení specialisté vám dokáží poradit i v zásadních otázkách samotné nemovitosti, například, zda zvolit zařízenou nebo naopak.

 

Pronájem nemovitosti

Vaši nemovitost budeme inzerovat na hlavních realitních portálech, o kterých víme, že patří mezi nejnavštěvovanější. Vzhledem k naší rozsáhlé databázi už možná v této chvíli nájemníka máme.
Prověření nájemníka je u nás samozřejmostí a předání nemovitosti bude pro Vás pouze formalitou. My pro vás zajistíme vše potřebné.
Formuláře a dokumenty s celým procesem spojené se řídí platnými zákony, protože vás chráníme – právem. Pomůžeme vám i s převodem energií na nové nájemníky.

 


SMART řešením pro ty, kteří si cení svůj čas i peníze, je naše služba RENT MANAGEMENT, se kterou máte pronájem vyřešen bez starostí.


Reference klientů při pronájmu

Reference aktualizujeme...
Chci pronajmout svoji nemovitost
Chcete i vy nemovitost nejen nabízet ale také úspěšně pronajmout?Vyplňte krátký formulář a my vás budeme brzy kontaktovat.
Co chcete pronajmout?
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

„Moje první zkušenosti s realitní kanceláří při prodeji bytu v centru Bratislavy nebyla dobrá. Tato realitka "vše v jednom" člověku s nižší provizí zřejmě fungovala tak, že její starosti skončily zveřejněním inzerátu na internetu. Když se poštěstilo, vzala si svoje procenta z prodeje, když ne, velkou námahu ji to nestálo. Když se pár měsíců nic nedělo, hledal jsem alternativy a tentokrát jsem měl štěstí více. V realitní kanceláři HERRYS jsou očividně lidé, kteří se vyznají a které jejich práce baví. Ano, provize byla vyšší, ale měl jsem možnost pozorovat profesionála v akci. Naučil jsem se, že záleží na tom, jak udělat fotky z bytu, aby z nich byly vidět jeho přednosti. I to, že je důležité mít přehled o cenách nemovitostí, aby se cena stanovila přiměřeně. S obdivem jsem sledoval, jak váš makléř prezentoval byt zájemcům, i jak hledal způsoby je přilákat. Byt jsme prodali v rozumném čase za cenu, se kterou jsem byl spokojený já a myslím, že i kupující. Uvítal jsem, že formality (kupno-prodejní smlouva, katastr, dokonce koordinace s bankou poskytující úvěr kupujícímu) se mě téměř netýkaly. Všechno předpřipravili v HERRYS. Myslím, že ta vyšší provize za to stála. “

BR

Více referencí