Proč prodat nemovitost přes HERRYS

,

Jakou cenu má Váš byt NYNÍ?

 

Cenu stanovuje vztah mezi poptávkou a nabídkou. Aktuálně se situace mění z týdne na týden, ze dne na den.

Znáte aktuální tržní cenu vaší nemovitosti?

Mít ideálně nastavenou cenovou strategii tak, aby se z nemovitosti nestal ležák nebo aby se neprodala pod cenu příliš rychle, není snadné.

Ke každé nemovitosti v našem portfoliu samostatně vypracujeme srovnávací analýzu a marketingový plán.

(Nevíte za kolik? Napište nám >>>)

 

Jak prodat nemovitost NYNÍ?

 

Pokud chcete prodat rychleji a za více peněz, je na místě kontaktovat HERRYS.

Prodáváme s úspěšností až 94%, průměrná doba prodeje je pouze 1 měsíc a 9 dní.

Víme jak dosáhnout optimálního výsledku z hlediska maximální možné prodejní ceny vaší nemovitosti v ideálním čase.

(Nevíte ako? Napište nám >>>)

 

 

S kým řešit prodej NYNÍ?

 

Správně si vybrat není snadné. HERRYS je spolehlivým partnerem. I vysoký počet realizovaných transakcí garantuje naši znalost trhu a procesů při prodeji nemovitosti.

ROČNĚ realizujeme téměř 800 transakcí

MĚSÍČNĚ se na nás obrátí 1350+ poptávající klienty se zájmem o bydlení

KLIENTEM jsme dosud prodali nemovitosti v objemu více než 400.000.000 EUR.

8 LET získáváme ty nejprestižnější ocenění od mezinárodního časopisu CIJ či Národní asociace realitních kanceláří Slovenska.

(Nevíte s kým? Napište nám >>>)

 

Profesionální prodej nemovitostí

 

Reference klientů při prodeji

Rádi bychom touto cestou poděkovali p. Ing. Karlu Sommerovi za jeho profesionální a citlivý přístup po celou dobu našeho obchodního vztahu. Bez jeho osobního vkladu by se určitě provedená transakce neuskutečnila. Jeho služby bychom se nebáli komukoli doporučit.
Zobrazit více
Jaroslav Kořán
Ing. Karel Sommer
Real estate consultant
Ing. Karel Sommer Real estate consultant
Nabídka makléře Chcem predať nehnuteľnosť
Ještě jednou Vám děkuji za dobrou práci a trpělivost a Vaši kompetenci.
Zobrazit více
MUDr. Štolba
Ing. Karel Sommer
Real estate consultant
Ing. Karel Sommer Real estate consultant
Nabídka makléře Chcem predať nehnuteľnosť
I highly appreciate your efforts and it was also a pleasure for me and my family to work with you! We are very lucky that we met you. You are great professional in real estate. And I appreciate your informative and very prompt responses for any kind of questions 24/7 ! Also your perfect coordination skills made process of buying an apartment very smooth I will 100% recommend you to my friends if they will decide to buy a flat or house.
Zobrazit více
Andrii
HERRYS
Spolupracovala jsem poprvé s realitní kanceláří HERRYS a jsem velmi spokojená. Velmi velké dík patří paní makléřce za její profesionalitu při jednání s klienty, při prezentaci mého bytu, dochvilnost a za srdečný přístup. Současně musím poděkovat za velmi pěkné fotografie. Děkuji Vám ještě jednou za skvělou spolupráci, rychlost a kvalitu. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat služby realitní kanceláře, určitě se na Vás obrátím.
Zobrazit více
A. Tantošová a M. Žišková
HERRYS
Dobrý den, služby společnosti HERRYS využíváme pravidelně, a ještě nikdy nás nezklamaly. Pan makléř je profesionál na správním místě a my děkujeme za promptní řešení pronájmu nemovitosti. Těšíme se na další spolupráci.
Zobrazit více
Trade Design s.r.o.
HERRYS
Pokud se rozhodujete, s jakou realitní kanceláří řešit pronájem či prodej bytu, jednoznačně doporučuji HERRYS. Měla jsem s nimi vždy jen profesionální a pozitivní zkušenosti. Při pronájmu mi vždy pomohli najít skvělé nájemce a jejich přístup byl vždy prozákaznický. Když jsem řešila prodej bytu, zkušenost byla opět moc pozitivní. Celý proces proběhl v příjemné a profesionální komunikaci a zejména i k mé spokojenosti s výsledkem i celým procesem prodeje.
Zobrazit více
Tamara Pavelková
HERRYS
Od koupi bytu přes poskytování komplexních služeb spojených s pronájmem jsou moje zkušenosti s RK HERRYS, a především s panem makléřem vynikající. Profesionalita, efektivita a odbornost jsou charakteristické vlastnosti v přístupu p. makléře a spolupráci s ním můžu každému jen doporučit.
Zobrazit více
Ondrej Gavalec
HERRYS
Velmi pěkně Vám děkuji za rychlé vybavení všech záležitostí, které byly nutné k pronájmu mého bytu. Rád bych vyzdvihl Vaše odborné znalosti a velmi vstřícný a korektní přístup k problematice a ke klientovi.
Zobrazit více
Krkoš Miroslav
HERRYS
Rychlé jednání, profesionální přístup, vždy k dispozici. Co víc chtít od realitního makléře?
Zobrazit více
paní Hrenková
HERRYS
Přenechejte starosti s pronájmem nemovitosti odborníkovi! Pan makléř je chytrý člověk na správném místě. Profesionalitou, přesností a přívětivostí posouvá svou práci na vyšší level.
Zobrazit více
Mgr. Jarmila Faktorová
HERRYS
Naše rodina už využila služby zprostředkování pana makléře při prodeji tří nemovitostí (dva byty a jeden rodinný dům), všechny skončily úspěšně k naší spokojenosti. Oceňuji zejména profesionální přístup a vstřícnost. Myslím, že velmi dobře nafotil prodávané nemovitosti, což mohlo pozitivně ovlivnit potencionálních kupujících a věděl také dobře odhadnout reálnou hodnotu nabízených nemovitostí.
Zobrazit více
Zuzana Ďurišová
HERRYS
Se službami pana makléře a realitní kanceláře HERRYS při koupi a pozdějším prodeji nemovitosti jsem byl nadmíru spokojen. Pan makléř je profesionální realitní agent, který mi vždy promptně poradil a odpověděl na všechny otázky, pomohl při vyřizování smluv, doporučil hypotečního agenta. Neváhal bych pana makléře a agenturu HERRYS doporučit všem potencionálním zákazníkům, kteří hledají kvalitu, zkušenosti a personální přístup k zákazníkovi na realitním trhu.
Zobrazit více
Patrik Resetka
HERRYS
Vyjadřuji maximální spokojenost s vybranými nájemníky a taktéž s poskytnutými službami Vaší společnosti týkajících se kompletní proces pronájmu bytu (aktivní vyhledávaní nájemníků, dokumentačního – administrativní části pronájmu bytu a taktéž podpora při ohodnocení stavu bytu dle požadavků nájemníků).
Zobrazit více
Alexandra Voglhofer
HERRYS
S panem makléřem jsem měl dosud jen a jen dobré zkušenosti, a i v budoucnosti vím, na koho se můžu obrátit při řešení obchodu s nemovitostmi.
Zobrazit více
pan Grec
HERRYS
S panem makléřem jsme úspěšně zrealizovali dva pronájmy. Je to zkušený makléř s několikaletou praxí v oboru. Má velmi příjemné vystupování, je jazykově dobře vybaven a dochvilný. Zakázku zná detailně, aktivně ji řeší a dotáhne do konce. Vřele doporučuji!
Zobrazit více
Alexander Váradi
HERRYS
Chtěl bych vám poděkovat za vaše služby a za profesionální jednání a popřát vám mnoho takových spokojených klientů jakým jsem byl já. Speciální poděkování patří moji paní makléřce za její pomoc.
Zobrazit více
Michal Kukla
HERRYS
Moje první zkušenosti s realitní kanceláří při prodeji bytu v centru Bratislavy nebyla dobrá. Tato realitka "vše v jednom" člověku s nižší provizí zřejmě fungovala tak, že její starosti skončily zveřejněním inzerátu na internetu. Když se poštěstilo, vzala si svoje procenta z prodeje, když ne, velkou námahu ji to nestálo. Když se pár měsíců nic nedělo, hledal jsem alternativy a tentokrát jsem měl štěstí více. V realitní kanceláři HERRYS jsou očividně lidé, kteří se vyznají a které jejich práce baví. Ano, provize byla vyšší, ale měl jsem možnost pozorovat profesionála v akci. Naučil jsem se, že záleží na tom, jak udělat fotky z bytu, aby z nich byly vidět jeho přednosti. I to, že je důležité mít přehled o cenách nemovitostí, aby se cena stanovila přiměřeně. S obdivem jsem sledoval, jak váš makléř prezentoval byt zájemcům, i jak hledal způsoby je přilákat. Byt jsme prodali v rozumném čase za cenu, se kterou jsem byl spokojený já a myslím, že i kupující. Uvítal jsem, že formality (kupno-prodejní smlouva, katastr, dokonce koordinace s bankou poskytující úvěr kupujícímu) se mě téměř netýkaly. Všechno předpřipravili v HERRYS. Myslím, že ta vyšší provize za to stála.
Zobrazit více
BR
HERRYS
Velmi oceňuji profesionální a zároveň pro-zákaznický přístup paní makléřky. Vždy se mi snažila vyhovět a poradit v každém směru, a to i když už byl obchod uskutečněný.
Zobrazit více
Roman Garaj
HERRYS
Děkuji mockrát hlavně za velmi profesionální spolupráci, byl jsem velmi spokojený. Byt jsem dal do nabídky i 8 dalším realitkám, ale až na jednu - vás, se ostatní k rychlosti a schopnosti, kterou jste předvedli Vy, ani nepřibližují. Tak doufám, že se vám bude i dále takto dobře dařit a do budoucnosti vím, na koho se obrátit. Děkuji ještě jednou za velmi vstřícný přístup a pomoc se vším!
Zobrazit více
Marek Eckhaus
HERRYS
Děkuji za pochopení a vaši fantastickou spolupráci. Myslím, že osobní přístup paní makléřky i týmový přístup vaší realitní kanceláře ke mě jako zákazníkovi na slovenském trhu je jedinečný. Držím vám palce do budoucna ve vašem soukromém a pracovním životě!
Zobrazit více
Vladimír Gonda
HERRYS
Při hledání vhodné nemovitosti pro své působení v hokejovém týmu Slovan Bratislava jsem využil služby společnosti HERRYS, při nich jsem se setkal s profesionálním, lidským přístupem a seriózním jednáním. Ve všech ohledech jsem byl maximálně spokojený, proto se v případě potřeby rád znova obrátím na tuto realitní kancelář.
Zobrazit více
Milan Bartovič, HC Slovan Bratislava, Ice Hockey Team
HERRYS
Rychle, profesionálně, spolehlivě – tak hodnotíme práci realitní kanceláře HERRYS. S jejich službami jsme při prodeji naší nemovitosti byly velmi spokojené, můžeme jen doporučit. Vysoce oceňujeme osobní přístup vašich makléřů a zkušenosti s prodejem realit. Děkujeme.
Zobrazit více
Katarína Ridzoňová, Eva Kaclíková
HERRYS
Byl jsem mimořádně spokojený se vstřícným a profesionálním přístupem kolektivu realitní kanceláře HERRYS. Využil jsem také služby zprostředkování hypotečního úvěru. Všechno proběhlo vysoce profesionálně a bez jakýchkoliv komplikací. Realitní kancelář určitě doporučuji a v budoucnosti určitě jejich služby využiji.
Zobrazit více
Tomáš Géci
HERRYS
Maximální spokojenost. Budu doporučovat všem.
Zobrazit více
Lucia Okániková
HERRYS
Bezchybné služby. Rychlé jednání.
Zobrazit více
Michal Homer
HERRYS
Nemám nic, co bych mohla při spolupráci vytknout. Nadmíra trpělivosti, slušnosti a profesionality.
Zobrazit více
Terézia Thierová
HERRYS
Klidná a pohodová atmosféra. Rychlé vyřízení. Děkuji.
Zobrazit více
Anonym
HERRYS
Děkujeme za pomoc a poradenství při prodeji mého bytu v srpnu 2014. Oceňuji zejména váš profesionální přístup a ochotu. Ráda v budoucnu doporučím vaši realitní kancelář taky svým přátelům a známým.
Zobrazit více
Mária Poláková
HERRYS
Chci prodat svoji nemovitost
Chcete i vy nemovitost nejen prodávat ale také úspěšně prodat?Vyplňte krátký formulář a my vás budeme brzy kontaktovat.
Co chcete prodat?
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

„Dobrý den! Ještě jednou bych chtěla i jménem mojí spolubydlící poděkovat za vysoce profesionální pomoc a servis při vyřizování a hledání podnájmu. Nesmírně si ceníme přátelského přístupu a kvality služeb. Garsonka je skvělá! Přejeme Vám mnoho úspěchů v profesionálním i osobním životě.“

Stýblová

Více referencí