"

Jak úspěšně prodat nemovitost

Chcete prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně, výhodně a bez starostí?
Radi Vám s tým pomôžeme. Prečítajte si ako:

10. kroků k úspěšnému prodeji vaší nemovitosti

Zjistíme, co potřebujete

 • Společně zjistíme, co je pro vás při prodeji vaší nemovitosti nejdůležitější

Stanovíme nabídkovou cenu nemovitosti

 • Nemovitost si prohlédneme a prověříme si základní dokumenty potřebné k prodeji
 • Odborně stanovíme výši nabídkové ceny nemovitosti přičemž pracujeme s reálnými transakčními cenami více než 550 nemovitostí které jsme za poslední rok prodali
 • Navrhneme individuální plán marketingu a prodeje vaší nemovitosti
 • Uzavřeme spolu zprostředkovatelskou smlouvu

Nemovitost připravíme na prodej

 • Vaši nemovitost připravíme, nafotíme a popíšeme tak, abychom vyzvedli všechny její výhody a přednosti
 • Doporučíme vám jednoduché tipy, jak vaši nemovitost uklidit a připravit, aby se stala ještě atraktivnější
 • Přípravě prodeje se věnuje celý tým odborníků

Prezentace nemovitosti

 • Před zveřejněním vám zašleme prezentaci vaší nemovitosti na odsouhlasení
 • Vaši nemovitost odprezentujeme klientům z naší interní databáze, která zahrnuje více než 10.000 kontaktů
 • Zpracovanou nabídku představíme i všem kolegům, aby ji mohli nabídnout svým poptávajícím klientům. Mnoho obchodů se realizuje právě touto formou komunikace mezi makléři a jejich databázemi kontaktů
 • Na prezentaci vaší nemovitosti využijeme účinný mix marketingových nástrojů
 • Pravidelně vás budeme informovat o zájmu ze strany klientů, o množství poptávek a o zhlédnutí inzerátu či počtu prohlídek

Prohlídky

 • Vyřizujeme za vás celou komunikaci spojenou s nabídkou a prezentací vaší nemovitosti
 • Šetříme váš čas
 • Známe preference zájemců a umíme odprezentovat nemovitost tak, aby zaujala

Výběr správného zájemce

 • Prověříme si serióznost zájmu potenciálních kupujících a jejich možností financování koupě nemovitosti
 • Náš hypoteční specialista prověří kupujícímu všechny dostupné možnosti financování a vy získáte jistotu budoucího prodeje

To nejlepší pro vás

 • V celém procesu prodeje zastupujeme vás a pracujeme s jasným cílem najít a zajistit pro vás nejlepší smluvní podmínky obchodu
 • Interní právní tým se postará, aby celý obchod proběhl bezpečně, korektně a bez komplikací.

Rezervační smlouva

 • Námi prověřenému kupujícímu předložíme k podpisu rezervační smlouvu, po podpisu této smlouvy kupující uhradí rezervační poplatek
 • V případě potřeby mu pomůžeme zajistit hypoteční financování

Kupní smlouva

 • Naše interní právní oddělení rychle připraví všechny smlouvy a potřebné dokumenty
 • Pokud máte na nemovitosti úvěr, pomůžeme s jeho vyplacením přímo z kupní ceny
 • Co je pro vás důležité, zabezpečíme bezpečnou úhradu kupní ceny
 • Podáme návrh na vklad a dohlédneme na zápis do katastru nemovitostí

Předání nemovitosti

 • Předáme nemovitost novému vlastníkovi
 • Společně sepíšeme předávací protokol s uvedením aktuálních stavů energií a informujeme vás jak postupovat při jejich přepisu
 • Poradíme vám jak postupovat při oznámení daně z nabytí nemovitých věcí  příslušnému finančnímu úřadu

Proč prodat nemovitost přes HERRYS

 

Protože spokojenost klienta je pro HERRYS prvořadá. Neděláme obchod za každou cenu, děláme obchod tak, aby klient měl pocit, že je účasten během celého průběhu prodeje a byl
tak s finálním výsledkem spokojen. Pozitivní reference je pro nás základ a jeden uzavřený obchod má agentovi přinést další dva.
Za poslední léta se nám úspěšně podařilo prodat více než 1000 nemovitostí, naši práci máme nadevše rádi
a naši agenti jsou na rezidenčním realitním trhu jedineční.

 

 

 


Prečtěte si rozhovor s Martinem Marsinou, ve kterém se dozvíte vše,
co potřebujete vědět, pokud chcete prodat svůj byt nebo dům rychle, výhodně a bez starostí.

Reference klientů při prodeji

Super lidi, milé jednání, pohotovost – profesionalita.
Zobrazit více
Ing. Michal Antoľák
HERRYS
Velmi profesionální, osobní přístup makléřky. Detailně vypracovaný dotazník na odhad nemovitosti. Milá, profesionální a nenásilná spolupráce.
Zobrazit více
Zuzana Podhorská
HERRYS
Maximální spokojenost. Efektivita, vstřícnost, korektnost. Výborné poradenství.
Zobrazit více
Zuzana Sucháneková
HERRYS
Celý proces hledání nájemců až po uzavření smlouvy proběhl na velmi vysoké profesionální úrovni. Při našem rozhodování, se kterou společností budeme spolupracovat, výrazným způsobem rozhodla osobnost a přístup pana makléře. Touto cestou chceme vyjádřit naše poděkování a doufáme, že s ním budeme i nadále spolupracovat.
Zobrazit více
Jana Lackovičová
HERRYS
Maximální spokojenost. Budu doporučovat všem.
Zobrazit více
Lucia Okániková
HERRYS
Tímto bych vám chtěl poděkovat za vzorovou komplexní péči a spolupráci při obstaraní našich bytů v projektu Nobelova v Bratislavě, od počáteční komunikaci v roce 2015 až po jejich samotné odevzdání v únoru letošního roku. Ve vaší další práci vám přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na další možnou spolupráci. S pozdravem,
Zobrazit více
Bronislava Nyesteová
HERRYS
Mám mnoho knih o designu. Rád projektuji a navrhuji interiéry, a abych byl v neustálém kontaktu, co nového nabízí trh s realitami, nevyhnu se ani stránkám s nemovitostmi. Mohl bych pomalu i školit makléře :) jak si vybudovat dobré jméno. I dobré jméno je obchod a člověku nepomůže jakákoliv protekce, když to dobré jméno ztratí. Jsem rád, že HERRYS nepotřeboval zatím žádnou protekci.
Zobrazit více
PhDr. Jaroslav Buček, PhD.
HERRYS
Při hledání vhodné nemovitosti pro své působení v hokejovém týmu Slovan Bratislava jsem využil služby společnosti HERRYS, při nich jsem se setkal s profesionálním, lidským přístupem a seriózním jednáním. Ve všech ohledech jsem byl maximálně spokojený, proto se v případě potřeby rád znova obrátím na tuto realitní kancelář.
Zobrazit více
Milan Bartovič, HC Slovan Bratislava, Ice Hockey Team
HERRYS
Se společností HERRYS spolupracujeme od roku 2011. Už po úvodních setkáních jsme věděli, že našim partnerem se stala velmi vstřícná a proaktivní společnost, která umí vždy poskytnout informace o aktuálním stavu na trhu s adekvátními doporučeními na zlepšení prodejních nástrojů. Ve velmi krátkém horizontu se ukázala jejich prodejní dravost. Na základě jejich úspěšných výsledků společnost HERRYS vyhrála i naši vnitropodnikovou soutěž Nejlepšího prodejce za rok 2011. Jejich prodejní aktivity nám potvrdily, že vzájemná spolupráce nám přináší kvalitní zastupování při prodeji našich projektů.
Zobrazit více
Anita Štefány, sales and marketing manager GTC Real Estate
HERRYS
Děkuji firmě HERRYS a našemu makléři za absolutně profesionální přístup, rychlost a též lidské jendání při hledání pronájmu v centru BA pro zahraničního klienta. Spolupráce byla výborná, přístup vstřícný a odezva rychlá. Kdykoliv byl k zastižení na telefonu, na rozdíl od makléřů z jiných kanceláří, které jsme oslovili. Přejeme vám hodně úspěchů!
Zobrazit více
Lucia F. (pronájem Grosslingova)
HERRYS
Velmi oceňuji profesionální a zároveň pro-zákaznický přístup paní makléřky. Vždy se mi snažila vyhovět a poradit v každém směru, a to i když už byl obchod uskutečněný.
Zobrazit více
Roman Garaj
HERRYS
Dobrý den, moje odpověď je jednoduchá a stručná: profesionální i lidský přístup na jedničku a spokojenost maximální. Těším se na další spolupráci.
Zobrazit více
p. Péter
HERRYS
Při rozhodování o prodeji mého bytu v Ružinově v Bratislavě jsem oslovil realitní kancelář HERRYS. Od prvního setkání s panem makléřem jsem byl spokojen s jeho ochotou, profesionalitou a pozitivním přístupem k práci. Celý průběh prodeje prošel podle dohodnutých podmínek, a to ještě v rychlejším čase, jak jsem předpokládal. Vím, že v budoucnu bych se obrátil opět na pana makléře a celý kolektiv Realitní kanceláře HERRYS. Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.
Zobrazit více
Martin Hodál
HERRYS
Velmi pěkně děkuji za ochotný a profesionální přístup makléře. Vyřešil každý problém, který se vyskytl mezi mnou a podnájemníkem.
Zobrazit více
paní Horváthová
HERRYS
S panem makléřem jsem měl dosud jen a jen dobré zkušenosti, a i v budoucnosti vím, na koho se můžu obrátit při řešení obchodu s nemovitostmi.
Zobrazit více
pan Grec
HERRYS
Vyjadřuji maximální spokojenost s vybranými nájemníky a taktéž s poskytnutými službami Vaší společnosti týkajících se kompletní proces pronájmu bytu (aktivní vyhledávaní nájemníků, dokumentačního – administrativní části pronájmu bytu a taktéž podpora při ohodnocení stavu bytu dle požadavků nájemníků).
Zobrazit více
Alexandra Voglhofer
HERRYS
Se službami pana makléře a realitní kanceláře HERRYS při koupi a pozdějším prodeji nemovitosti jsem byl nadmíru spokojen. Pan makléř je profesionální realitní agent, který mi vždy promptně poradil a odpověděl na všechny otázky, pomohl při vyřizování smluv, doporučil hypotečního agenta. Neváhal bych pana makléře a agenturu HERRYS doporučit všem potencionálním zákazníkům, kteří hledají kvalitu, zkušenosti a personální přístup k zákazníkovi na realitním trhu.
Zobrazit více
Patrik Resetka
HERRYS
Mně se s Vámi spolupracovalo velmi pohodově a příjemně nakolik jsem cítila, že svojí prací žijete naplno, chcete byt dobry a samozřejmě chcete, aby Váš zákazník byl spokojen, co vyžaduje nejen znalosti, ale hlavně jakýsi feeling k lidem, s nimiž pracujete a mate kontakt. Děkujeme za spolupráci. Moji nájemníci jsou z mé strany úplně v pohodě doufám, že i já.
Zobrazit více
Dana Ozvolda
HERRYS
Dovolte mi, abych Vám tímto způsobem vyjádřil své poděkování za Váš odborný a profesionální perfektní a pro klientský přístup jakým jste přistupoval k pronájmu mé nemovitosti. Svými radami jste nešetřili nejen během hledání vhodného nájemce, ale ani potom. Ještě jednou srdečná díky.
Zobrazit více
Ladislav Bittner
HERRYS
Vážený pane makléři, velice si vážím Vaši trpělivost po celou dobu, kdy jsme se zabývali podpisem smlouvy. Jste profesionální agent, který s námi všechno čestně konzultoval. Ve všech případech jste odpověděli okamžitě a udělali pro nás to nejlepší. Oceňuji Vaši práci ještě jednou a doufám, že Vás znovu uvidíme.
Zobrazit více
Navid Baban
HERRYS
Spolupráci s panem makléřem mohu jen doporučit. Má nesmírně dobrý přehled na trhu, je věcný a přímý, nevytváří "falešné očekávání", má velmi profesionální přístup a vždy zajistí, aby vše potřebné bylo zařízeno, nejen to, co je nezbytné. Tento jeho komplexní přístup a profesionalita jsou výjimečné a potvrzují, že jste opravdu v kompetentních rukách. Kromě toho, instrukce se pro něj nekončí prodejem / pronájmem bytu, stará se o vztah s klientem a stává se tak vaším skutečným poradcem.
Zobrazit více
JUDr Zuzana Šimeková PhD, LL.M
HERRYS
Od koupi bytu přes poskytování komplexních služeb spojených s pronájmem jsou moje zkušenosti s RK HERRYS, a především s panem makléřem vynikající. Profesionalita, efektivita a odbornost jsou charakteristické vlastnosti v přístupu p. makléře a spolupráci s ním můžu každému jen doporučit.
Zobrazit více
Ondrej Gavalec
HERRYS
S prací paní makléřky jsem byla nadmíru spokojená. Měla velmi dobrý celkový přehled o trhu s nemovitostmi a uměla odpovědět na všechny mé otázky. Díky její korektnímu a rychlému jednání jsme nájemce na náš byt našli poměrně rychle, přičemž všechny záležitosti ohledně pronájmu vyřídila sama. Výborně se mi s ní komunikovalo, protože byla velmi flexibilní, dochvilná a vždy pozitivně naladěná. Díky jejímu nejen profesionálnímu, ale pro mě taky důležitému lidskému přístupu, jsem ji již doporučila i svým známým.
Zobrazit více
Miroslava Cabáková
HERRYS
Dobrý den, služby společnosti HERRYS využíváme pravidelně, a ještě nikdy nás nezklamaly. Pan makléř je profesionál na správním místě a my děkujeme za promptní řešení pronájmu nemovitosti. Těšíme se na další spolupráci.
Zobrazit více
Trade Design s.r.o.
HERRYS
Spolupracovala jsem poprvé s realitní kanceláří HERRYS a jsem velmi spokojená. Velmi velké dík patří paní makléřce za její profesionalitu při jednání s klienty, při prezentaci mého bytu, dochvilnost a za srdečný přístup. Současně musím poděkovat za velmi pěkné fotografie. Děkuji Vám ještě jednou za skvělou spolupráci, rychlost a kvalitu. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat služby realitní kanceláře, určitě se na Vás obrátím.
Zobrazit více
A. Tantošová a M. Žišková
HERRYS
I highly appreciate your efforts and it was also a pleasure for me and my family to work with you! We are very lucky that we met you. You are great professional in real estate. And I appreciate your informative and very prompt responses for any kind of questions 24/7 ! Also your perfect coordination skills made process of buying an apartment very smooth I will 100% recommend you to my friends if they will decide to buy a flat or house.
Zobrazit více
Andrii
HERRYS
Chci prodat svoji nemovitost
Chcete i vy nemovitost nejen prodávat ale také úspěšně prodat?Vyplňte krátký formulář a my vás budeme brzy kontaktovat.
Co chcete prodat?
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

„Při rozhodování o prodeji mého bytu v Ružinově v Bratislavě jsem oslovil realitní kancelář HERRYS. Od prvního setkání s panem makléřem jsem byl spokojen s jeho ochotou, profesionalitou a pozitivním přístupem k práci. Celý průběh prodeje prošel podle dohodnutých podmínek, a to ještě v rychlejším čase, jak jsem předpokládal. Vím, že v budoucnu bych se obrátil opět na pana makléře a celý kolektiv Realitní kanceláře HERRYS. Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.“

Martin Hodál

Více referencí