Etický kodex makléře realitní kanceláře HERRYS

 

Cílem realitní kanceláře HERRYS je být vám, našim klientům, spolehlivým partnerem v realitách. Makléř realitní kanceláře HERRYS proto dodržuje následující zásady:

 

 


1. Za každých okolností jedná při realizaci obchodu čestně a profesionálně.

2. Snahou každého makléře je zajistit maximální transparentnost probíhající transakce. Klientovi je vždy k dispozici odbornou radou a pomocí.

3. Klienta informuje o průběhu případu, dodržuje termíny a dohody, které byly s klientem dohodnuté.

4. Své služby provází odbornou, profesionální a individuální péčí, v souladu s dobrými mravy, právní legislativou a obchodní etikou.

5. Uvádí pravdivé a úplné informace, nemovitost vždy nabízí jen s písemným souhlasem vlastníka.

6. Zachovává absolutní diskrétnost vůči přímým klientům i třetím stranám dotčeným obchodní transakcí. Neposkytuje žádné osobní, důvěrné a běžně nedostupné informace ani po ukončení spolupráce.

7. Neustále se zdokonaluje a vzdělává ve všech oblastech realitní činnosti a sleduje nejnovější trendy a vývoj trhu.

8. Ke všem svým klientům přistupuje rovnocenně a bez rozdílů.

9. Během výkonu své profese vždy vystupuje jako reprezentant realitní kanceláře HERRYS, řídí se stanovenými standardy a závaznými předpisy, kterým je i tento Etický kodex.

10. Snaží se o šíření dobrého jména realitní kanceláře HERRYS stejně jako o zvýšení prestiže profese realitního makléře a obchodování s nemovitostmi vůbec. 


Reklamační řád HERRYS naleznete zde.

 

„Přenechejte starosti s pronájmem nemovitosti odborníkovi! Pan makléř je chytrý člověk na správném místě. Profesionalitou, přesností a přívětivostí posouvá svou práci na vyšší level.“

Mgr. Jarmila Faktorová

Více referencí